Keystone logo
© Singapore University of Social Sciences
Singapore University of Social Sciences

Singapore University of Social Sciences

Singapore University of Social Sciences

Wstęp

SUSS zapewnia edukację stosowaną skierowaną zarówno do świeżo upieczonych absolwentów szkół, jak i dorosłych uczniów, w dziedzinie nauk społecznych oraz dyscyplin, które mają silny wpływ na rozwój człowieka i społeczności. Oferuje ponad 90 programów studiów licencjackich i magisterskich w 5 szkołach:

  • SR Nathan Szkoła Rozwoju Człowieka
  • Szkoła Biznesu
  • Szkoła Nauk Humanistycznych i Nauk Behawioralnych
  • Szkoła Prawa
  • Szkoła Nauki i Technologii

Programy te są dostępne w trybie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w elastycznych i modułowych Pathways , aby zaspokoić potrzeby zarówno świeżo upieczonych absolwentów szkół, jak i dorosłych uczniów. Zróżnicowany profil studentów uczelni umożliwia świeżo upieczonym absolwentom uczęszczanie na zajęcia razem z dorosłymi studentami studiów niestacjonarnych z doświadczeniem zawodowym, co zapewnia bogate i wyjątkowe doświadczenie edukacyjne.

Zaplecze e-learningowe SUSS i modułowa struktura programu umożliwiają również studentom bardziej elastyczne równoważenie kontynuowania edukacji uniwersyteckiej z innymi zobowiązaniami. Programy nauczania i metodologie są opracowywane przez doświadczonych ekspertów akademickich i branżowych, aby wyposażyć studentów w wiedzę, kluczowe kompetencje i umiejętności miękkie, które mają na celu lepszą pozycję absolwentów SUSS do przyszłego zatrudnienia.

Lokalizacje

  • Singapore

    Singapore University of Social Sciences 463 Clementi Road , 599494, Singapore

pytania