Keystone logo
Simon Fraser University - Beedie School of Business

Simon Fraser University - Beedie School of Business

Simon Fraser University - Beedie School of Business

Wstęp

Biznes dla lepszego świata

SFU Beedie, jedna z wiodących kanadyjskich szkół biznesowych zlokalizowana w jednym z najbardziej znośnych miast na świecie - Vancouver, Kolumbia Brytyjska, jest domem dla tych, którzy wierzą w siłę biznesu, aby zapoczątkować nowe pomysły, napędzać innowacje społeczne i rozwijać społeczeństwo.

Segal Graduate School

Twoja przyszłość nie jest celem - jesteś tu i teraz.

W naszych renomowanych programach dla absolwentów możesz być nieustraszony. Kwestionować, odkrywać i konfrontować status quo. Od globalnych wyzwań biznesowych po palące problemy lokalne - znajdziesz i zapewnisz rozwiązania dla lepszego świata. Razem zabierzemy twoją karierę dalej, niż sobie wyobrażałeś.

131374_GradProgramStats.png

Programy ukończenia studiów

Studia dzienne MBA w centrum Vancouver

Nasz pełny etat MBA może pochwalić się małą klasą i zwartą kohortą. Dwanaście miesięcy nauki i czteromiesięczny okres pracy pomogą ci rozwijać się zawodowo i osobiście, aby wykorzystać swój potencjał zawodowy.

Studia wieczorowe MBA w SFU Surrey Campus

Pracuj mądrzej. Ucz się szybciej. Nie rezygnuj z pracy, aby realizować nasze studia MBA w niepełnym wymiarze godzin - przynieś swoje nauki do biura, a wyzwania do pracy do klasy.

Zarządzanie technologią MBA w centrum Vancouver

Zoptymalizowany pod kątem technologii, nasz MOT MBA oferuje najnowocześniejsze praktyki biznesowe, których oczekujesz od najwyższej klasy MBA, a także narzędzia i kontakty, które pomogą Ci wejść na pozycję lidera w branży technologicznej.

Executive MBA

Nasz EMBA jest katalizatorem, który zapewni wsparcie i wiedzę na poziomie kierowniczym, aby odblokować pełny potencjał przywódczy.

Master in Science in Finance

Świat finansów się zmienia. Dzięki naszemu programowi magisterskiemu Finanse nie będziesz tylko nadążał; dostaniesz się do przodu. Ten rygorystyczny program zapewnia rzeczywiste doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami i ryzykiem.

Absolwent Dyplom w Business Administration

Nasz w 100% internetowy GDBA zapewnia solidne podstawy w biznesie. A jeśli zdecydujesz, może stać się podstawą SFU MBA.

131375_MBAStudentsWalking.jpg

Nasza wizja

Nasze powołanie

Rozwijamy innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie liderów biznesu o globalnej perspektywie poprzez edukację, inspirowaną badaniami i ugruntowaną w praktyce.

Nasze wartości

Aby realizować nasze powołanie, będziemy żyć zgodnie z naszymi podstawowymi wartościami (DARE):

D: Różnorodność

 • Tworzymy środowisko współpracy i integracji, szanując różnorodne indywidualne pasje, mocne strony i wkład.

Odp .: Działanie

 • Generujemy wpływ poprzez naszą innowację, zwinność i przemyślane eksperymenty.

R: Badania

 • Świętujemy i wspieramy nasze naukowe ciekawości, aby podważać konwencję i generować wiedzę.

E: Zaangażowanie w cel

 • Dajemy pozytywne wyniki społeczne i ekonomiczne poprzez zaangażowanie w społeczności lokalne i globalne.

Nasza strategia

Łączymy stypendium i praktykę zarządzania, aby rozwijać liderów, którzy pozytywnie wpływają na ich organizacje i społeczności.

Nasza obietnica

 • Uczniom oferujemy odpowiednie, oparte na doświadczeniu i skoncentrowane na uczniach kształcenie inspirowane profesjonalnym zaangażowaniem naszego personelu i światowej klasy fachowością naszego wydziału
 • Pracodawcom, osobom wspierającym i społecznościom oferujemy innowacyjnych, odpowiedzialnych społecznie i globalnie myślących liderów, którzy są gotowi na świat
 • Absolwentom oferujemy możliwości uczenia się przez całe życie oraz społeczność, która wspiera ich rozwój zawodowy i osobisty
 • Uczonym i pracownikom oferujemy kolegialne, elastyczne i stymulujące środowisko, które wspiera ich efektywną pracę i przywództwo myślowe

Nasi ludzie

Aby realizować naszą wizję i strategię oraz żyć zgodnie z naszymi wartościami, rekrutujemy, wspieramy i rozwijamy wykładowców, pracowników, studentów, absolwentów i partnerów, którzy z pasją angażują się w:

 • Sprawiając, że Beedie School of Business SFU jest wybitną szkołą biznesu i atrakcyjnym miejscem do bycia częścią
 • Rozwijanie osób, organizacji i społeczności poprzez empiryczne, innowacyjne i transformacyjne możliwości uczenia się
 • Objęcie przywództwa i nauczania na światowym poziomie z korzyścią dla społeczeństwa
 • Świętujemy i promujemy różnorodność oraz aktywne zaangażowanie w naszych lokalnych, globalnych i rdzennych społecznościach
 • Wykorzystując naszą obecność w Vancouver i na zachodnim wybrzeżu Kanady, z głębokim szacunkiem dla jej wielokulturowego charakteru i środowiska naturalnego

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Vancouver

  Segal Graduate School, 500 Granville Street, V6C 1W6, Vancouver

  • Surrey

   SFU Surrey, 250 – 1345 102 Avenue, V3T 0A3, Surrey

   pytania