Keystone logo
Simmons University School of Social Work

Simmons University School of Social Work

Simmons University School of Social Work

Wstęp

Simmons University, położony w samym sercu Bostonu, jest prywatnym uniwersytetem, na którym prowadzi szanowany program studiów licencjackich dla kobiet, a także koedukacyjne programy studiów magisterskich z zakresu pielęgniarstwa i nauk o zdrowiu, sztuk wyzwolonych, biznesu, komunikacji, pracy społecznej, zdrowia publicznego i bibliotek informatyka.

Szkoła Pracy Socjalnej (SSW) wyróżnia się na wiele sposobów - z uznanymi w całym kraju wydziałami, silnym naciskiem na praktykę kliniczną, absolwentami będącymi liderami w swoich dziedzinach oraz innowacyjnymi praktykami dydaktycznymi, które stawiają naszych absolwentów ponad resztą. Nasza idealna lokalizacja w Bostonie, pośród światowej sławy szpitali pedagogicznych i ośrodków badawczych, stanowi doskonałe tło do nauki i życia.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Boston

    Fenway,300, 02115, Boston

    pytania