Keystone logo
Shikoku University

Shikoku University

Shikoku University

Wstęp

Shikoku University podtrzymuje motto „Holistycznej Niepodległości” jako podstawową zasadę. Wszyscy wykładowcy i pracownicy działają jako zespół, wspierając studentów, aby mogli śmiało wkroczyć w przyszły świat nieprzewidywalnych zdarzeń, takich jak pandemia COVID-19, i ostatecznie mogli zrealizować swoje marzenia.

Dzięki temu poziom zadowolenia naszych studentów z zajęć i wykładów jest bardzo wysoki. Bardzo wysoki jest również wskaźnik zatrudnienia i zdawalności egzaminów państwowych dla dyplomowanych pielęgniarek i dietetyków naszych absolwentów. Wielu naszych studentów zdało również egzamin do służby cywilnej z pracy. Obecnie ulepszamy nasze treści edukacyjne i jakość, ulepszając nasze środowisko teleinformatyczne. Podjęliśmy również reformy artykulacji szkół średnich i uczelni, które mają stworzyć nową wartość. Pomagamy naszym studentom w zdobyciu wyższych kwalifikacji w celu poszerzenia ich możliwości zatrudnienia.

Jesteśmy dumni z naszych hojnych programów stypendialnych, najnowocześniejszych obiektów sportowych, możliwości wolontariatu, nowych partnerstw z zagranicznymi uniwersytetami, w tym programów podwójnego stopnia, oraz „programów rozwoju zasobów ludzkich w zastosowaniach AI”, które sprawiają, że Shikoku University wyjątkowy.

Zobowiązaliśmy się do nieustannych starań, aby zaufała nam lokalna społeczność i branże, a jednocześnie uczynić Shikoku University znacznie bardziej atrakcyjnym dla obecnych i przyszłych studentów. Z niecierpliwością czekamy na powitanie Cię na naszej uczelni.

Lokalizacje

  • Tokushima

    Tokushima, Japonia

    pytania