Keystone logo
South East Technological University Master of Science w dziedzinie sieci przemysłowych i cyberbezpieczeństwa
South East Technological University

Master of Science w dziedzinie sieci przemysłowych i cyberbezpieczeństwa

Carlow, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat

02 Jun 2025

Sep 2025

EUR 8700 *

W kampusie

* dla studentów z UE

Wstęp

Master of Science in Industrial Networks & Cybersecurity został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby firm w tradycyjnej produkcji, inteligentnych firm produkcyjnych i tych zaangażowanych w Przemysł 4.0.

Program ma na celu poszerzenie i wzmocnienie istniejących umiejętności uczniów, którzy zazwyczaj posiadają istniejące umiejętności w zakresie technologii operacyjnych (OT) i uzupełnienie ich silną, opartą na umiejętnościach wiedzą na temat sieci przemysłowych i cyberbezpieczeństwa.

Absolwenci zdobędą umiejętności wypełniania luki między operacjami produkcyjnymi a biznesem oraz zdobędą szereg umiejętności, technik i podejść, aby wyposażyć ich w najlepszy rozwój i ochronę sieci i procesów w strefie produkcyjnej.

Program ma na celu rozwijanie umiejętności teoretycznych i praktycznych, aby umożliwić absolwentom pracę operacyjną, często w ścisłej współpracy z kierownikiem IT i Chief Information Security Officer (CISO), ze szczególnym naciskiem na sieci przemysłowe i aspekty cyberbezpieczeństwa.

Cechy szczególne

Studenci poznają przemysłowe systemy sterowania i automatyki (ICAS), programowanie, sieci przemysłowe i cyberbezpieczeństwo. Aby promować zaangażowanie w przemysł i zwiększać świadomość postępu technicznego, program ten łączy naukę mieszaną z projektem opartym na pracy, aby budować mosty między zrozumieniem a komercyjnym zastosowaniem.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

Dlaczego warto studiować w South East Technological University?

O szkole

pytania