Keystone logo
South East Technological University Master of Science in Applied Artificial Intelligence
South East Technological University

Master of Science in Applied Artificial Intelligence

Carlow, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat

30 Aug 2024

Sep 2024

EUR 8700 *

W kampusie

* dla studentów z UE

Wstęp

Program jest poziomem 9, Master of Science w stosowanej sztucznej inteligencji z nagrodą wyjściową w postaci dyplomu podyplomowego w stosowanej sztucznej inteligencji. Program został zaproponowany, zaprojektowany i opracowany w celu zaspokojenia obecnego i oczekiwanego wzrostu, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej, w sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja (AI) stała się obecnie jednym z najbardziej ekscytujących tematów w informatyce. Dzięki udoskonaleniu dostępnego sprzętu i szeregowi darmowych, otwartych bibliotek oprogramowania sztucznej inteligencji, jest to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów w branży ICT. Jest ona już wykorzystywana do opracowywania inteligentniejszych produktów i usług, od autonomicznych samochodów i zautomatyzowanych magazynów po gry komputerowe i chatboty online.

Ten program studiów magisterskich ma na celu zapewnienie studentom dogłębnego zrozumienia ważnych tematów związanych ze sztuczną inteligencją. Studenci będą przygotowani do zastosowania ich w rzeczywistych scenariuszach i rozwiązywania (czasem trudnych) problemów biznesowych i/lub społecznych. Studenci nauczą się dostrzegać możliwą użyteczność sztucznej inteligencji w realnym świecie, jednocześnie rozumiejąc praktyczne kwestie, które się z tym wiążą, na przykład: wydajność algorytmu, źródło zasilania, prędkość, komunikacja, ruch, warunki środowiskowe, bezpieczeństwo i etyka.

Co będę mógł robić po ukończeniu tego programu?

Program ten ma na celu wyposażenie kandydatów w wszechstronną wiedzę na temat sztucznej inteligencji poprzez praktyczne i praktyczne podejście.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

Dlaczego warto studiować w South East Technological University?

O szkole

pytania