Keystone logo
South East Technological University Master of Business w strumieniu ekonomii i finansów
South East Technological University

Master of Business w strumieniu ekonomii i finansów

Waterford, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

31 Aug 2024

Sep 2024

EUR 14 000 *

Mieszany

* dla studentów z UE

Wstęp

Master of Business (Economics and Finance Stream) to wymagający roczny program przygotowujący absolwentów do kariery w finansach lub ekonomii. Kurs został opracowany w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm świadczących usługi finansowe na wyspecjalizowanych absolwentów z zaawansowanymi umiejętnościami i wiedzą w takich dziedzinach, jak ekonometria, finansowe instrumenty pochodne, analiza danych oraz zaawansowana analiza finansowa i interpretacja. Kurs został opracowany we współpracy z firmami z sektora usług finansowych w celu uzyskania wysokiej jakości absolwentów z umiejętnościami ilościowymi i analitycznymi, którzy mogliby pracować na specjalistycznych stanowiskach w dziedzinie ekonomii i finansów.

Program obejmuje wykłady, warsztaty prowadzone przez wiodących ekspertów finansowych, dedykowany program seminariów na tematy związane z finansami i ekonomią oraz wizyty w firmach świadczących usługi finansowe. Dodatkowe szkolenia praktyczne prowadzone są w kluczowych obszarach umiejętności, takich jak ekonometria, instrumenty pochodne, analityka i korporacyjna interpretacja finansowa. Studenci otrzymują specjalistyczne szkolenie w zakresie ilościowych metod finansowych, symulacji biznesowych i ekonomii monetarnej oraz korzystają z pełnego zakresu oprogramowania finansowego, które jest dostępne dla studentów w ramach Szkoły Biznesu, w tym Thomson One Banker, StockTrak i Financial Times.

Cechy szczególne

  • Unikalne połączenie podstawowych modułów biznesowych i bardziej specjalistycznych modułów z zakresu ekonomii i finansów.
  • Program nauczania oparty na badaniach naukowych z możliwością podjęcia zarówno badań akademickich, jak i stosowanych.
  • Możliwość pracy nad rzeczywistymi projektami konsultingowymi i współczesnymi międzynarodowymi projektami biznesowymi.
  • Ekspozycja na unikalne połączenie teoretycznych i praktycznych koncepcji tworzenia i rozwoju biznesu, a także refleksyjnej praktyki.
  • Możliwość uczenia się od liderów biznesu poprzez nasze współczesne zagadnienia w biznesie, które mają na celu ułatwienie dogłębnego zrozumienia współczesnych aspektów biznesu i ich zastosowania w praktyce. " Dostęp do najnowocześniejszego laboratorium finansowego sponsorowanego przez AIB Plc.
  • Praktyczne doświadczenie w konstruowaniu portfela papierów wartościowych i handlu na rynkach finansowych. " Możliwość zdobycia certyfikatu w oprogramowaniu DEFINITIVE Eikon, ilustrującego biegłość w korzystaniu z tej rozbudowanej platformy danych finansowych, która doda wartości do Twojego CV.
  • Zaangażowanie w analizę rzeczywistych danych firmy i rynku oraz pisanie raportów.
  • Moduły są elastycznie dostarczane w czasie, który odpowiada studentom, dla tych, którzy biorą udział w kursie w pełnym wymiarze godzin, mogą uczestniczyć we wtorkowe i czwartkowe popołudnia / wieczory, a dla kohorty w niepełnym wymiarze godzin mogą uczestniczyć w czwartkowe popołudnie / wieczór.

Dla kogo przeznaczone są studia Master of Business (Economics and Finance Stream)?

Program zapewni ci wymagające doświadczenie i pomoże poszerzyć twoją wiedzę i umiejętności, jednocześnie rozwijając nowe sposoby myślenia i postawy, aby przygotować cię na wymagania środowiska biznesowego. Program MBS zapewnia studentom możliwość poszerzenia specjalistycznej wiedzy przedmiotowej, poznania innowacyjnych metod uczenia się i zbadania możliwości wynikających z innowacji, przedsiębiorczości i rozwoju biznesu.

Program pozwala również na racjonalną i refleksyjną obserwację w szerokim spektrum tematów, analizując i doceniając normy i wzajemne powiązania w biznesie. Co więcej, w trakcie całego programu zdobędziesz kompetencje do prowadzenia zarówno standardowych, jak i specjalistycznych badań, które poprawią Twoją niezależną naukę i umiejętności organizacyjne.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

Referencje studentów

Dlaczego warto studiować w South East Technological University?

O szkole

pytania