Keystone logo
South East Technological University Master of Business w dziedzinie internacjonalizacji
South East Technological University

Master of Business w dziedzinie internacjonalizacji

Waterford, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 14 000 *

Mieszany

* dla studentów z UE

Wstęp

Ten kurs Master of Business in Internationalisation został sfinansowany w ramach programu irlandzkiego rządu "Springboard" i dlatego jest bezpłatny / w 90% dotowany dla kwalifikujących się kandydatów. Aby się zakwalifikować, musisz być:

  • Rezydent w Irlandii - albo z ważnym wnioskiem o pomoc społeczną dla osób bezrobotnych; lub, dla osób zatrudnionych, dowód zamieszkania tutaj przez 3 z ostatnich 5 lat.
  • Mieszkańcy Irlandii spoza UE muszą posiadać status imigracyjny "Stamp 4" lub wyższy, aby się kwalifikować.
  • ABSOLWENCI studiów stacjonarnych na poziomie 8 nie kwalifikują się do finansowania Springboard przez rok od daty ukończenia studiów, ale mogą ubiegać się o nie za pośrednictwem PAC jako studenci opłacający czesne.
  • Finansowanie nie jest dostępne dla osób, które nie mieszkają w Irlandii.

Czym jest Master of Business in Internationalisation?

Program MBS Internationalisation to roczny podyplomowy program biznesowy skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwijaniem umiejętności i wiedzy do pracy w międzynarodowych środowiskach biznesowych. Irlandzka gospodarka eksportowa stworzyła zestaw światowej klasy firm i wspierający ekosystem MŚP, który w szczególności stworzył zapotrzebowanie na absolwentów biznesu zorientowanych międzynarodowo. Kurs ten przenosi absolwentów do najnowocześniejszej dyscypliny, oferując międzynarodowy program studiów obejmujący moduły międzynarodowych negocjacji biznesowych, strategii międzynarodowej i przedsiębiorczości międzynarodowej. Program ma na celu wykształcenie absolwentów, którzy wnoszą kluczowy wkład w wydajność i sukces firm zorientowanych międzynarodowo.

Unikalne cechy programu

  • Absolwenci będą wyjątkowo wyposażeni w kompleksowy zakres umiejętności we wszystkich głównych procesach zarządzania i marketingu (w zakresie strategii międzynarodowej, innowacji i kreatywności, marketingu międzynarodowego i marketingu cyfrowego). W programie zastosowano rygorystyczne podejście, z obowiązkowym zaangażowaniem w firmy na żywo, w celu rozwijania podstawowych umiejętności specjalistycznych w zakresie międzynarodowego biznesu i praktyki marketingowej oraz zarządzania.
  • W świetle znaczenia rozwijania dobrej ekspozycji naszych studentów na międzynarodowe środowiska biznesowe, program MBSI jest obecnie oferowany jako program magisterski podwójnego stopnia, który jest częścią umowy o wspólnym przyznawaniu dotacji między SETU Waterford i QQI w Irlandii oraz Brest Business School we Francji. Uruchamiając program w SETU Waterford (dawniej WIT), minister Brendan Howlin stwierdził: "Ten program podwójnego dyplomu reprezentuje dokładnie ten rodzaj współpracy, innowacyjnego i ukierunkowanego podejścia, które mamy nadzieję zobaczyć więcej w naszym sektorze szkolnictwa wyższego. Przedsięwzięcie podwójnego dyplomu podejmowane przez SETU Waterford i Brest Business School postrzegam jako cenny wkład w zwiększanie zdolności Irlandii i regionu południowo-wschodniego do prosperowania".
  • Dzięki tej innowacji w programie, studenci zarejestrowani na MBSI w SETU Waterford mają możliwość studiowania kilku wspólnych modułów ze studentami w programie Master of International Business (MIB) w Brest Business School we Francji. Obejmuje to wspólne studia nad wspólnymi modułami i innymi działaniami badawczymi. Dwa ze wspólnych modułów są dostarczane bezpośrednio do połączonej kohorty studentów, przy czym jeden moduł jest dostarczany w Brest, a drugi w Waterford.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

Referencje studentów

Dlaczego warto studiować w South East Technological University?

O szkole

pytania