Keystone logo
South East Technological University

South East Technological University

South East Technological University

Wstęp

Witamy w SETU, nowoczesnym europejskim uniwersytecie zlokalizowanym w sercu jednej z najbardziej dynamicznych, odpornych i elastycznych gospodarek na świecie. Irlandia stała się globalną potęgą, stale dostosowującą się do przyszłych wymagań. W SETU uosabiamy ten postępowy sposób myślenia. Twoja podróż ku obiecującej przyszłości zaczyna się właśnie tutaj, w jednym z najbardziej przyjaznych krajów.

Nasz uniwersytet jest wyposażony w najnowocześniejsze zaplecze badawcze i cieszy się bezpośrednimi połączeniami z wiodącymi firmami na całym świecie. Dążymy do tego, abyś mógł osiągnąć swoje cele i przekształcić swoje aspiracje w rzeczywistość. Nasze kampusy tętnią życiem i są łatwe w zarządzaniu, oferując przyjazne środowisko wzbogacone o wielokulturowe doświadczenia. Tutaj każdy student otrzymuje wsparcie potrzebne do osiągnięcia doskonałości akademickiej i osobistego rozkwitu.

Zanurz się w wielu kulturach, społecznościach i krajach dzięki naszemu zróżnicowanemu wachlarzowi możliwości studiowania za granicą i strategicznym partnerstwom. W SETU mocno wierzymy w poszerzanie horyzontów i zdobywanie nowych doświadczeń.

Jako instytucja zaangażowana globalnie, stawiamy czoła światowym wyzwaniom poprzez nasze nauczanie, uczenie się, działalność naukową i badania. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój jako podstawową wartość napędza nas do pracy na rzecz lepszej przyszłości dla naszej planety i społeczności.

W SETU rozumiemy kluczową rolę, jaką wysokiej jakości szkolnictwo wyższe odgrywa w kształtowaniu przyszłych studiów i perspektyw kariery. Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży, torując sobie drogę do sukcesu.

SETU - Twoja przyszłość już teraz

Funkcje kampusu

Facilities

Na kampusach SETU znajduje się wiele udogodnień, z których uczniowie mogą korzystać w trakcie studiów i poza nimi. Obejmuje to Centrum Zasobów Informatycznych i Naukowych, centrum multimedialne, studio telewizyjne, studio radiowe, bezpłatny dostęp do Internetu, studia i laboratoria, zestaw do projektowania produktów, zestaw do tworzenia gier, bank, restauracje, kiosk, kawiarnie i parking.

Library

Biblioteka, będąca częścią Centrum Zasobów Edukacyjnych, znajduje się w centralnym miejscu kampusu. Zapewnia najlepszy materiał wspierający naukę i nauczanie. Znajdują się w nim obszerne zbiory książek, raportów, artykułów, prac dyplomowych, oficjalnych publikacji, gazet, zasobów audiowizualnych, czasopism, e-booków i wielu innych materiałów. W całym budynku znajdują się biurka do nauki, a także komputery, kserokopiarki i drukarnie.

Student Support

Zespół ds. obsługi studentów zapewnia różnorodne zajęcia i usługi, aby zapewnić wszystkim uczniom bezpieczne i przyjemne doświadczenie edukacyjne. Usługi wsparcia obejmują:

 • Zakwaterowanie – porady, gdzie znaleźć mieszkanie studenckie i wsparcie we wszelkich kwestiach z tym związanych.
 • Centrum Zdrowia – pełna obsługa medyczna ze strony pielęgniarek i lekarzy wizytujących
 • Duszpasterstwo – przewodnictwo duchowe i wsparcie, z salą wielowyznaniową
 • Biuro Dostępu – dla studentów niepełnosprawnych, dojrzałych i mających problemy finansowe
 • Doradztwo – profesjonalne, bezpłatne i poufne wsparcie w przypadku wszelkich problemów osobistych
 • Samorząd Studentów – reprezentujący głos studentów i przestrzeń, w której studenci mogą odpocząć lub bawić się pomiędzy zajęciami.

Wsparcie międzynarodowe

Istnieje wyspecjalizowany zespół międzynarodowy, który jest do dyspozycji, aby wspierać studentów zagranicznych. Na początku roku studenci zagraniczni biorą udział w programie wprowadzającym/orientacyjnym. Jest to świetna okazja, aby poznać innych studentów zagranicznych, a także dowiedzieć się, jakie wsparcie oferuje SETU .

  Stypendia i Finansowanie

  To be considered for Entry Awards and Scholarships at SETU, students must first receive an offer (or conditional offer) to study in an eligible course.

  Once you have received an offer for an eligible SETU program, you will automatically be considered for any available Entry Awards. Additionally, you will have the opportunity to apply for available scholarships.

  It's important to note that the entry awards and scholarships administered by SETU Global are specifically for students who will be charged non-EU fee rates. If you are assessed and charged EU fees, you are not eligible for the scholarships advertised through SETU Global. If you have any queries regarding this, please feel free to contact SETU Global.

  Lokalizacje

  • Carlow

   Kilkenny Rd, Carlow, Ireland, R93 V960, Carlow

  • Waterford

   South East Technological University Cork Rd, Waterford, X91 K0EK, Waterford

  pytania