Keystone logo
Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Wstęp

Twoja pasja. Twoje powołanie. Twoja przyszłość.

College of Communication and the Arts to doskonały wybór dla studentów poszukujących wysokiej jakości, interdyscyplinarnej komunikacji i studiów artystycznych, które opierają się na solidnym wykształceniu humanistycznym, obejmują dzisiejszą kulturę cyfrową i umożliwiają uczniom prowadzenie, tworzenie i komunikację z odpowiedzialnością , pasja i doskonałość.

Studia magisterskie

Dynamiczna społeczność złożona z naukowców, teoretyków, krytyków i profesjonalistów, studia podyplomowe w ramach Kolegium Komunikacji i Sztuki zapewnia uczniom wciągające doświadczenia edukacyjne, które łączą teorię i elementy praktyczne w sposób, który pozwala uczniom rozpoznać, przetestować i przetłumaczyć materiały kursu w środowisku akademickim, zawodowym i miejscu pracy.

Graduate Studies oferuje obecnie dwa programy magisterskie, w tym zawody związane z komunikacją i muzeami. Ponadto oferowane są trzy opcje podwójnego stopnia, w tym trzy przyspieszone programy licencjackie / magisterskie i podwójny stopień magisterski ze Szkołą Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych.

Programy dla absolwentów

Branża informacyjna, cyfrowa i kulturalna rośnie w zawrotnym tempie. W ciągu mniej więcej ostatniej dekady zapotrzebowanie na stopnie komunikacyjne i sztuk wizualnych wzrosło o ponad 50 procent.

W odpowiedzi na te ekscytujące trendy College of Communication and the Arts Uniwersytetu Seton Hall umożliwia innowacyjną, autentyczną i profesjonalną interakcję w środowisku akademickim, społecznym, artystycznym i technologicznym. Zróżnicowane i elastyczne programy, zakotwiczone w naukach humanistycznych i wyposażone w najnowocześniejsze technologie i innowacyjne programy nauczania, zapewniają możliwości znaczącej współpracy między dyscyplinami. A jego idealna lokalizacja - zaledwie kilka minut od Nowego Jorku - zapewnia studentom bogactwo możliwości stażu i pracy w sieci na wyciągnięcie ręki.

Funkcje kampusu

  Stypendia i Finansowanie

  Sesje informacyjne dla absolwentów

  Dołącz do nas online, aby dowiedzieć się więcej o naszych programach!

  Referencje studentów

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • South Orange

   400 South Orange Ave South Orange, NJ, 07079, South Orange

   • facebook
   • instagram
   • twitter
   • youtube

  pytania