Keystone logo
Setanta College

Setanta College

Setanta College

Wstęp

Witamy w Setanta College , znanym na całym świecie centrum doskonałości we wszystkich aspektach siły

Założona w 2006 roku, naszą pasją jest pomaganie ludziom w realizacji ich pełnego potencjału poprzez indywidualne kursy, w ramach których dostarczamy zarówno umiejętności techniczne, jak i interpersonalne, które umożliwiają naszym ludziom błyszczeć w ich karierze.

Dołącz do nas - i zobacz, co możemy osiągnąć razem.

Krótka historia Setanta College

Dr Liam Hennessy, dyrektor akademicki Setanta College

45764_1.jpg

Dr Liam Hennessy FRAMI jest fizjologiem ćwiczeń, trenerem siły i kondycji oraz byłym sportowcem międzynarodowym. Liam objął stanowisko Dyrektora ds. Fitness w IRFU w 2000 r. Z zadaniem tworzenia struktur i osadzania metodologii, aby pomóc irlandzkiemu rugby w rywalizacji w erze zawodowej. Rola obejmowała nadzorowanie sprawności i siły oraz kondycji elitarnego zespołu, a także rekrutację personelu do tworzenia i pracy w akademiach w celu rozwijania młodszych graczy w całym kraju.

Podczas rekrutacji wymaganego 30-osobowego personelu okazało się, że trudno jest znaleźć specjalistów, którzy mieliby zarówno akademickie, jak i praktyczne doświadczenie wymagane dla tych kluczowych ról. Aby wdrożyć filozofię dr Hennessy'ego i skupić się na długoterminowym rozwoju zawodowym, pracownicy musieli zrozumieć kluczowe zasady w Performance Science i Strength and Conditioning, ale także mieć zdolność do stosowania tych zasad i coachingu.

Rozwiązanie

45765_2.jpg

Dr Hennessy opracował serię modułów szkoleniowych zawierających najnowsze myślenie z dziedziny nauk o wydajności i wytrzymałości i kondycji, ale także z praktycznym zastosowaniem i coachingiem. Pod opieką mentora i kierownictwa personelu dr Hennessy zostali przeszkoleni przy użyciu tych unikalnych modułów. Wielu absolwentów tego systemu IRFU podjęło pracę w Premier League, NFL, World Rugby i wielu innych globalnych profesjonalnych organizacjach sportowych.

Setanta College został założony

45766_3.jpg

Korzystając z modułów szkoleniowych, które opracował i rozwinął podczas pobytu w IRFU, dr Hennessy założył w 2006 r. Setanta College . Moduły te zostały następnie akredytowane na poziomie certyfikatu i dyplomu w przypadku nauczania mieszanego w niepełnym wymiarze godzin za pośrednictwem QQI (Quality and Qualifications Ireland), który jest międzynarodowy uznany organ akredytujący.

Dzięki współpracy z World Rugby opracowano specjalne moduły online, które są obecnie wykorzystywane jako globalny złoty standard World Rugby w zakresie coachingu i siły i kondycji. Do tej pory w programach tych uczestniczyło 35 000 uczestników na całym świecie.

Krajowe Stowarzyszenie Siłowe i Kondycjonujące z siedzibą w Kolorado w USA z 30 000 członków i Instytutem Performanceist z siedzibą w Kalifornii w USA z ponad 15 000 certyfikowanych specjalistów rozpoznaje i popiera programy Setanta College .

Setanta College współpracuje z uznanymi na całym świecie firmami technologicznymi, takimi jak Orreco, StatSports, ForceDeck i Organic Motion, a także ma komitet doradczy pod przewodnictwem Padraiga Harringtona i składa się ze światowej sławy ekspertów i praktyków.

Performance Science and Strength

45767_4.jpg

Wydajność Nauka i siła i kondycja stają się globalnie uznawane za profesjonalną Pathway w branży sportowej i ogólnej. Nasze programy obejmują szeroki zakres tematów, od screeningu funkcjonalnego, treningu oporowego i podstawowego ruchu po żywienie, umiejętności trenerskie i technologię sportową.

Programy, zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak iw niepełnym wymiarze godzin (online), mają na celu uwzględnienie najnowszych myśli i badań akademickich, ale z naciskiem na praktyczne zastosowanie. Moduły są aktualizowane co dwa lata, co jest unikalne w branży edukacyjnej.

Zapewnia także programy online Setanta College współpracują z uniwersytetami zarówno w Irlandii, jak i na całym świecie, zapewniając programy akademickie w pełnym wymiarze godzin. Współpracujemy również z instytucjami akademickimi i firmami technologicznymi z całego świata, które prowadzą badania i sprawdzają oraz testują najnowsze technologie.

Służby straży pożarnej w Irlandii sponsorowały studenta studiów magisterskich, aby zrozumieć, w jaki sposób S

Zapewnienie jakości w Setanta College

Setanta College oferuje program studiów oraz kwalifikacje o mniejszym i specjalnym przeznaczeniu, które są zatwierdzane i przyznawane przez Quality and Qualifications Ireland (QQI).

Uczelnia opracowała szczegółowe i rygorystyczne zasady i procedury, aby zapewnić jakość swoich programów i innych usług. Łącznie są one określane jako Podręcznik Zapewnienia Jakości (QA Manual).

Polityka zapewniania jakości obejmuje zobowiązanie kolegium do publikowania informacji dotyczących polityk i raportów dotyczących zapewniania jakości w przystępny sposób.

Wszelkie opinie na temat zasad i procedur zawartych w podręczniku są mile widziane i powinny zostać przesłane e-mailem na adres [email protected] w celu zwrócenia uwagi Rejestratora, z zapewnieniem jakości jako tytułem wiadomości e-mail.

Twoja Pathway do sukcesu

Niezależnie od sportu, w który jesteś zaangażowany, lub obszaru zainteresowań, mamy szereg kursów, które zapewnią Ci kwalifikacje, których potrzebujesz.

Lokalizacje

  • Ireland Online

    The SportsLab, Thurles Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland, E41 T6K5, Ireland Online

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania