Keystone logo
Sentara College Of Health Sciences

Sentara College Of Health Sciences

Sentara College Of Health Sciences

Wstęp

Jestem podekscytowany, że rozważasz aplikowanie do Sentara College Of Health Sciences . Aż trudno uwierzyć, że jesteśmy tu od ponad 125 lat! Ta instytucja konsekwentnie przyciąga najlepszych studentów w regionie i pomaga przekształcić ich w doskonale wyszkolonych i posiadających wiedzę pracowników służby zdrowia.

Najważniejsze dla mnie jest to, że wszyscy nasi studenci kończą studia z poczuciem własnej wartości zawodowej. Oferujemy elastyczne i wspierające środowisko dla każdego rodzaju ucznia, aby osiągnąć ten poziom pewności siebie i umiejętności zawodowych. A dzięki naszym wyjątkowo dostosowanym programom, w tym kształceniu na odległość i uczeniu się hybrydowemu, wszechstronnemu szkoleniu praktycznemu i systemowi wsparcia dla studentów, możemy Ci w tym pomóc.

Studenci, którzy wyróżniają się w naszych programach, są naprawdę pasjonatami zapewniania wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Wielu członków naszego wydziału było wcześniej studentami Kolegium, którzy realizowali swoje pasje do opieki nad innymi w okolicznych szpitalach, zanim wrócili do nas, aby podzielić się z Tobą swoją ekscytacją. Nasi studenci korzystają zarówno z naszego doświadczonego wykładowcy, jak i z naszych innowacyjnych metod nauczania. To niesamowite miejsce, w którym Twoja edukacja może prowadzić do satysfakcjonującej i udanej kariery.

Lokalizacje

  • Chesapeake

    Crossways Boulevard,1441, 23320, Chesapeake

    pytania