Keystone logo
Seidman College of Business, Grand Valley State University Master Of Science W Podatki
Seidman College of Business, Grand Valley State University

Master Of Science W Podatki

0 Years

Request teaching languages

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Znak dobrego lekarza podatku jest umiejętność analizowania problemów podatkowych, określenie kwestii opodatkowania (s), a poprzez analizy i badania, dotrzeć do właściwego sposobu działania. Grand Valley Master of Science in Podatki Program zaszczepia i wzmacnia te umiejętności poprzez intensywne badania profesjonalnej practive zorientowanych procedur badania, analizy prawne i materialnego prawa podatkowego.

Seidman MST został stworzony w odpowiedzi na potrzeby wyrażane przez księgowych, prawników, pracowników przemysłowych, audytorzy rządu i innych wykwalifikowanych specjalistów podatkowych. Potrzeby te zostały uwzględnione w coraz bardziej skomplikowanym charakterem naszych przepisów podatkowych.

MST program jest bardzo elastyczny i oferuje studentom szeroki wybór kursów, w tym zakres korporacje, spółki, nieruchomości, darowizny i trustów, transakcji dotyczących nieruchomości, programów świadczeń pracowniczych i odroczone wynagrodzenie, podatków lokalnych i państwowych, oraz podatków międzynarodowych. Ostateczny kurs przed ukończeniem studiów (Podatki Problemy, planowanie i sprawy bieżące) jest przeznaczony do integracji wiedzy zdobytej w poprzednich kursów.

Wydział MST składa się z ekspertów, którzy łączą silne środowisk akademickich z doświadczeniem praktycznym, zapewnienie uczniom rzeczywistej istoty praktyce podatkowej. Program ma na celu przekazanie studentom równowartość trzech do pięciu lat doświadczenia podatku w wyrafinowanej atmosferze podatkowych.

Program MST jest poddawana regularnej ocenie w celu utrzymania się z dynamicznych zmian w zawodzie podatkowych. Stosunkowo małe klasy zapewnienia wysokiego poziomu interakcji wśród studentów i wykładowców w klasie stymulującym środowisku. Jeśli jesteś zainteresowany specjalisty podatkowego, Master of Science w Opodatkowanie Program oferuje intensywne, skoncentrowane doświadczenie edukacyjne, które będą wystawiać do istotnych aspektów opodatkowania oraz umożliwienia szczegółowego zbadania w obszarach o szczególnym znaczeniu dla Ciebie.


O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Science w dziedzinie podatków
  • Arlington, Stany Zjednoczone
 • Magister prawa finansowego i podatków międzynarodowych
  • Limassol, Cypr
 • MSc in International Accounting, Auditing and Taxation
  • Thessaloniki, Grecja
  • Online