Keystone logo
SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

Wstęp

Wraz z rozwojem technologii informatycznych wzrosła ilość informacji i szybkość ich udostępniania. Aby odpowiedzieć na zmiany społeczne i przetrwać w zawodach, niezbędne stało się ciągłe uczenie się. W związku z tym pojawiło się zapotrzebowanie na system edukacyjny, który byłby zgodny z koncepcją kształcenia ustawicznego, co doprowadziło do powstania cyberuniwersytetów, takich jak Seoul Digital University.

Seoul Digital University był wierny swojej roli i obowiązkowi wiodącego uniwersytetu cybernetycznego w Korei i wykazał się niezwykłym wzrostem w krótkim czasie. Zwłaszcza Seoul Digital University jest uzbrojony w wysokiej jakości treści edukacyjne, doskonałe wykłady i największe grono studentów. Nieustannie staramy się poprawiać obsługę studentów i specjalizować naszą uczelnię poprzez reorganizację programu nauczania.

W wyniku takich wysiłków Seoul Digital University stał się najlepszą w kraju uczelnią cybernetyczną, wykazującą najlepsze wyniki w zakresie zadowolenia studentów i wskaźnika konkurencji itp. SDU zyskuje również globalną pozycję dzięki wymianom kooperacyjnym z zagranicznymi uniwersytetami.

Seoul Digital University będzie nadal się rozwijać, wykraczając poza bycie najlepszym uniwersytetem cybernetycznym w Korei i będzie dążyć do tego, aby stać się najlepszym na świecie. Ponadto pomożemy uczniom maksymalnie rozwinąć ich potencjał, przeszczepiając nową technologię na edukację. Jesteśmy przekonani, że z chwilą ukończenia naszej uczelni będziesz wykwalifikowanym profesjonalistą pożądanym przez społeczeństwo.

Lokalizacje

 • Dongdaemun-gu

  Dongdaemun-gu, Korea Południowa

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania