Keystone logo
SDA Bocconi Magister zarządzania modą, doświadczeniem i wzornictwem - MAFED
SDA Bocconi

Magister zarządzania modą, doświadczeniem i wzornictwem - MAFED

Milan, Włochy

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jan 2025

EUR 36 000 *

W kampusie

* płatne w czterech ratach

Wstęp

Dodaj więcej wartości do kreatywności.

Master in Fashion, Experience & Design Management (MAFED) to intensywne roczne doświadczenie w pełnym wymiarze godzin, które zapewnia najbardziej solidne umiejętności zarządzania do pracy w wysoce kreatywnych branżach, w których wartość nieograniczonej wyobraźni należy połączyć ze zwiększoną metodologie i możliwości analityczne, spójne strategie i starannie ukierunkowane inicjatywy marketingowe, nowe narzędzia zarządcze i rygorystyczne KPI.

163683_Capturadepantalla41_edited.jpg

Dlaczego właśnie my?

 1. Zbuduj solidną karierę w szybko zmieniającym się świecie biznesu
  • Struktura programu jest wysoce interdyscyplinarna. Pod koniec programu będziesz miał solidną wiedzę na temat planowania biznesowego, marketingu, łańcucha dostaw, finansów, księgowości i narzędzi kontrolnych, a także będziesz mógł zastosować zaawansowane techniki zarządzania produktami, marką, sprzedażą i sprzedażą detaliczną w jednym szybko zmieniające się i globalne środowisko biznesowe.
 2. Sieć odpowiednich partnerstw
  • Naszymi partnerami są firmy, które reprezentują doskonałość włoskiego stylu życia, dobrze odnowione na poziomie światowym i dzielą się z naszymi studentami swoją filozofią i kulturą biznesową. Głównym partnerem jest Fondazione Altagamma, która dostarcza referencje biznesowe i seminaria dotyczące kluczowych zagadnień, które znacznie wzbogacają ogólne doświadczenie MAFED. Yoox Net-A-Porter jest naszym partnerem technicznym wspierającym program podczas sesji poświęconych strategii cyfrowej i e-commerce.
 3. Wydział Światowej Klasy
  • Wydział MAFED składa się z najlepszych naukowców w tej dziedzinie, którzy są dobrze znani na poziomie światowym ze swoich rozmów i najwyższej klasy badań, opracowywanych we współpracy z wiodącymi firmami w tych sektorach.
 4. Najlepsi mówcy gości
  • Zwiększysz swoje umiejętności dzięki możliwości systematycznej interakcji z ponad 30 top menedżerami z firm zajmujących się modą, projektowaniem, doświadczeniami i technologiami cyfrowymi, uczestnicząc w zajęciach jako goście i dostarczając przypadki biznesowe do wspólnego omówienia.
 5. Dbamy o Twoją zawodową przyszłość
  • MAFED wspiera Cię również w przygotowaniu rozwoju kariery dzięki Centrum Rozwoju Kariery, dynamicznemu miejscu spotkań kultur i możliwości, które oferuje porady i dedykowane usługi.
 6. Włoska doskonałość

Włoskie dziedzictwo kulturowe obejmuje sztukę, modę, design, żywność i napoje. Podkreślamy wyjątkowość naszego kraju, dedykując MAFED i inne dwa międzynarodowe programy magisterskie w tych dziedzinach: MAMA , Master in Arts Management i MFB, Master in Food and Beverage. Co roku łączą się w intensywny moduł, w którym najlepsi goście prezentują specyficzne wyzwania związane z produkcją, łańcuchem dostaw, marketingiem i internacjonalizacją swoich marek. Wspaniała okazja, aby przynieść światu włoską doskonałość !

Środowisko międzynarodowe w Mediolanie, Włochy

 • Będziesz narażony na wyjątkowe międzynarodowe środowisko, które sprawia, że uczenie się jest procesem odkrywania różnic i celebrowania różnorodności. Będziesz mógł wziąć udział w uznanych na całym świecie wydarzeniach, które przyciągają odwiedzających Mediolan z całego świata, takich jak Milan Fashion Weeks i Design Week.

Bezpośrednia marka i doświadczenie w firmie

 • Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do bezpośredniego doświadczenia marek w sklepach, salonach wystawowych, podczas wydarzeń i na targach, poprzez „oglądanie i dotykanie” produktu tam, gdzie jest on oryginalnie wytwarzany, poprzez szeroki wachlarz różnych wizyt w firmie.

Projekty terenowe

 • Będziesz miał okazję spędzić 2 miesiące pracując nad projektami terenowymi bezpośrednio realizowanymi przez czołowe międzynarodowe firmy z branży mody i projektowania, aby praktycznie zastosować narzędzia poznane na zajęciach i omówić je z doradcami akademickimi i zawodowymi w takich firmach jak Tod's, Ferragamo, LVMH Group, Amazon, Gucci i wiele więcej!

163736_Capturadepantalla59_edited.jpg

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Rankingi

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Akredytacje

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania