Keystone logo
SDA Bocconi

SDA Bocconi

SDA Bocconi

Statystyka

  Funkcje kampusu

  Kampus Milano

  SDA Bocconi ma nowy i wyjątkowy kampus w centrum Milano, stolicy gospodarczej i finansowej Włoch, w sercu Europy. Lokalizacja kampusu jest rzeczywiście strategiczna: zaledwie 15 minut pieszo od Duomo i obszaru Navigli, jest bardzo dobrze połączona z siecią transportu publicznego w Mediolanie (autobus/tramwaj, metro i pociąg) oraz z wieloma stacjami wynajmu samochodów/rowerów w okolicy. Dlatego SDA Bocconi jest w stanie zaoferować swoim uczestnikom bogaty wachlarz międzynarodowych kontaktów i możliwości, wraz z możliwością zamieszkania w kolebce włoskiej kultury, mody, designu i stylu życia.

  MUMBAI - Centrum Azji

  SDA Bocconi Asia Center, wcześniej nazwany MISB Bocconi, jest panazjatyckim hubem, który dostarcza Executive Education i Postgraduate Programs i zaprojektowany przez SDA Bocconi School of Management od 2012 roku.

  Roma

  nowy kampus w Rzymie służy temu, aby być jeszcze bliżej tkanki przedsiębiorczej oraz instytucji publicznych i prywatnych w środkowych i południowych Włoszech.

   Rankingi

   Akredytacje

   Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

   Wymagania wstępne

   Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

   Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

   Lokalizacje

   • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    pytania