Keystone logo
South Carolina State University School of Business

South Carolina State University School of Business

South Carolina State University School of Business

Wstęp

South Carolina State University, 1890 Ziemia dotacji starszy kompleksowe instytucja około 3500 studentów, jest zobowiązana do przekazywania niedrogie i dostępne programy wysokiej jakości studiów licencjackich i studiów magisterskich. Poprzez nauczanie, badania, technologii i usług, SC członkowskie przyczynia się do rozwoju gospodarczego, poprawia jakość życia obywateli, oraz przygotowuje wysoko wykwalifikowanych, kompetentnych i społecznie absolwentom sprostać wyzwaniom i wymaganiom życiowych i pozwala im żyć i pracować wydajnie w dynamiczny, globalne społeczeństwo.

Test School of Business został stworzony w 1983 roku studia w agrobiznesie, rachunkowości, ekonomii, zarządzania i marketingu. W 2005 roku dodano MBA z koncentracji w Przedsiębiorczości i Agrobiznesu.

Wizja

Wizja Business Program na South Carolina State University ma być uznana za "najlepszą wartość na południowym wschodzie" przez naszych programów jakości i usługi dla naszych studentów i innych różnych zainteresowanych stron.

Misja

Misją Programu biznesowe w South Carolina State University jest zapewnienie edukacji zarządzania jakością i rozwoju przywództwa produkować konkurencyjnych i innowacyjnych absolwentów do globalnego środowiska i zróżnicowanej.

Podstawowe wartości

Misją Business Program będzie realizowany poprzez działania jakości nauczania, badań, rozwoju i usługi szkoleniowe. Nasz ogólny sukces w realizacji naszej misji będzie mierzony przez umocnienia naszej reputacji wśród naszych studentów, wykładowców, rówieśników i innych zainteresowanych stron. W tym celu, potwierdzamy nasze wartości przywództwa, zadowolenie klienta, praca zespołowa, wspólnoty zasięgu, integralności i wydajności. W związku z tym:

 • Cenimy nauki i dążyć do wspierania rozwoju zawodowego i lidera wszystkich uczniów do włączenia umiejętności technologicznych, globalnych, etycznych i przedsiębiorczych.
 • Jesteśmy wspierać i odpowiadać na potrzeby wszystkich holistyczne studentów.
 • Cenimy współpracę i partnerstwo z naszych różnych interesariuszy do pracy na rzecz pozytywnych wyników, które wpływają do naszego programu i społeczności.
 • Dążymy do ciągłej poprawy wydajności i oceny naszych wyników, przy jednoczesnym zapewnieniu, że nasza uczciwość i jakość nie jest zagrożona.

Zasady przewodnie

W dalszym ciągu koncentrować się na kluczowych czynników sukcesu, które zostały zidentyfikowane Program firm do ciągłego doskonalenia. Zatem, wartości Programu biznesowym są oparte na rozwój i utrzymanie studentów jakości, programów zarządzania jakością, jakość kadry naukowej i pracy społecznej. Kierujemy się następującymi zasadami:

 • Zapewnienie korzystnych warunków do rozwoju uczniów jakości - Zapewnienie programów edukacyjnych zarządzania jakością - Utrzymanie jakości wykładowców poprzez nauczanie, badania naukowe, rozwój zawodowy i usługi.
 • Utrzymywanie dobrych stosunków ze społecznością poprzez ewangelizacji i służby.

Lokalizacje

 • Orangeburg

  300 College Street NE, 29117, Orangeburg

  pytania