Keystone logo
SCI-Arc M.arch 2
SCI-Arc

M.arch 2

Los Angeles, Stany Zjednoczone

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

USD 23 908

W kampusie

Wstęp

Program Sci-Arc M.Arch 2 to dwa lata, pięć-term, profesjonalnym programem Master of Architecture. Celem jest ponowna architektury; jest specjalnie zaprojektowany, aby opierać się i przemyśleć wiedzę zdobytą z wcześniejszej licencjat w dziedzinie.

Otwarty dla kandydatów z minimum stopnia czteroletniego w architekturze lub jego odpowiednika za granicą, program wymaga obecności na upadek i wiosennych względem pierwszego roku, a jesienią, wiosną, latem i warunki drugiego roku. Studenci zapoznają się z zaawansowanych krytycznych perspektyw na współczesnych zagadnień architektonicznych i analizuje skomplikowane i zmieniające się relacje między architekturą i przemian kulturowych, politycznych, gospodarczych i społecznych.

Marsz

Program działa jako laboratorium do identyfikacji nowych możliwości integracji technik i technologii wschodzących. Studenci poznają najnowsze osiągnięcia w produkcji i zyskać zrozumienie metodologii projektowania i ich kontekstów historycznych i współczesnych. Po zakończeniu sekwencji rdzenia trzy perspektywie, mogą wybierać spośród wielu pionowych studio i fakultatywnych seminaria.

Studenci ukończenia studiów z dokładnie zbadane niezależnego tezy architektonicznej, którą prezentujemy na wystawie publicznej.

O szkole

pytania