Keystone logo
SCI-Arc 1 marca
SCI-Arc

1 marca

Los Angeles, Stany Zjednoczone

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

USD 45 292 / per year

W kampusie

Wstęp

SCI-Arc 's M.Arch 1 to trzyletni, siedmioletni, profesjonalny program Master of Architecture. Trzon programu obejmuje eksperymenty architektoniczne i naukę poprzez tworzenie.

Program M.Arch 1, otwarty dla kandydatów posiadających tytuł licencjata lub równorzędny na dowolnym kierunku, wymaga uczestnictwa w semestrze jesiennym i wiosennym przez pierwsze dwa lata oraz semestrze jesiennym, wiosennym i letnim trzeciego roku. Program nauczania jest zintegrowany w poziomie i postępuje w pionie, zaczynając od cztero-semestralnej sekwencji podstawowej, w której uczniowie opracowują ramy dla dyscypliny i solidne podstawy do krytycznych badań i eksperymentów.

Studio projektowe każdego semestru jest integralnie połączone z kursami z zakresu badań wizualnych, kulturowych i stosowanych, dając wgląd w związek między architekturą a postępem technologicznym, reprezentacją i zmianami społecznymi. Z każdym progresywnym semestrem studenci stają się bardziej wyrafinowani w rozwiązywaniu złożonych problemów architektonicznych, jednocześnie testując własne przekonania intelektualne i projektowe.

Po zakończeniu podstawowej sekwencji studenci są zapraszani do wyboru spośród wielu zaawansowanych studiów i seminariów, w których badają najnowsze innowacje technologiczne, rozwijają nowe podejścia do analizy projektu i wprowadzają innowacje poprzez badania stosowane. Program kładzie szczególny nacisk na produkcję architektury i sposoby, dzięki którym wytwarzanie tworzy wyjątkową inteligencję w tej dziedzinie.

Studenci kończą studia gruntownie przebadaną niezależną tezą architektoniczną, którą prezentują na wystawie publicznej.

Program M.Arch 1 jest akredytowany przez NAAB (National Architectural Accrediting Board).

O szkole

pytania