Keystone logo
SCI-Arc

SCI-Arc

SCI-Arc

Wstęp

Położony w centrum Los Angeles, SCI-Arc jest ośrodkiem innowacji i jedna z nielicznych w kraju niezależnych szkół architektonicznych.

Wiadomość od Dyrektora

SCI-Arc zawsze jest rozszerzenie i podniesienie jego ambicji. W naszych czasach globalizacji, projekt ma znaczenie, jak nigdy dotąd, a my mamy zdolność do zaskoczy świat poprzez wykazanie wszystkich różnych sposobów, w jaki projekt może przekształcić.

Misja

Misją Sci-Arc jest reimagine samych krawędzi architektury, kształcenie architektów angażować, spekulować i innowacji.

Historia SCI-Arc

SCI-Arc została założona w 1972 roku w Santa Monica przez grupę wykładowców i studentów, którzy chcieli podejść do architektury z perspektywy bardziej eksperymentalny niż tradycyjnych szkołach oferowanych.

Ludzie

SCI-Arc przywództwo, wykładowców i pracowników pochodzą z różnych środowisk i krajów, odzwierciedlając globalizm instytucji i jej ciało studenta.

Obiekt

W jej ćwierć mili długości kampusu, SCI-Arc oferuje studentom zintegrowany pakiet środków, które wspierają postęp naukowy i eksperymentowania.

Akredytacja

Licencjackich i magisterskich zawodowe stopnie przyznawane przez SCI-Arc są akredytowane zarówno przez Narodowy architektoniczne akredytacji Nadzorczej (Naab) oraz Stowarzyszenie Zachodniej szkół i uczelni (WASC).

Wspomóż Szkołę

SCI-Arc opiera się na dobroczynne wsparciu absolwentów, rodziców i przyjaciół, aby utrzymać naszą programów edukacyjnych światowej sławy.

Praca

SCI-Arc szczyci się rekrutacją i utrzymanie najlepszych i najzdolniejszych kandydatów do kariery w SCI-Arc i jest dedykowany do tworzenia bogatych kulturowo, artystyczną, zróżnicowane środowisko pracy.

Funkcje kampusu

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Los Angeles

   960 East 3rd Street Los Angeles, CA 90013, , Los Angeles

   pytania