Keystone logo
© Eva Dang
School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

Wstęp

Test Szkoła Zarządzania Ryzykiem Informacji (SIRM) Jest znanym ośrodkiem, który oferuje programy zarówno na Student i Podyplomowy Poziomów w różnych dyscyplinach, w tym Cyber ​​Security, bezpieczeństwa informacji i zapewnienia wiarygodności, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania opieką zdrowotną i komputerów. Programy SIRMZatwierdzone przez różne uniwersytety Do ubiegania się o wyróżnienie u naszych studentów. SIRM Jest pionierem w użyciu ISACA Modelowego programu nauczania dla jego bezpieczeństwa informacyjnego i zapewnienia z CISA I CISM Program w Wielkiej Brytanii. Od 2007 roku rozwijamy wiedzę z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa informacji i zapewnienia informacji; Oraz programów Business Management w partnerstwie z różnymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, w tym Uniwersytet w Greenwich, University of Gloucestershire, Uniwersytet Derby, Uniwersytet w Chester i Anglia Ruskin University.

SIRM Z powodzeniem osiągnął partnerstwo z umową o finansowanie Brooklands College (Które jest uczelniami finansowanymi ze środków publicznych), w celu zapewnienia poziomu 4 i wyższych kwalifikacji w Apprenticehsips w programie Cyber ​​Security.

SIRM jest Zatwierdzona Organizacja Szkolenia dla Agencji Umiejętności i Finansowania I jest publikowany w witrynie Rejestr ROTO (Rejestr organizacji szkoleniowych). SIRM Również udało się zarejestrować się RoATP (Rejestr Stażystów Szkoleniowych). My też jesteśmy Zatwierdzony przez ATHE (Nagrody za Szkolenia i Szkolnictwo Wyższe), ASIC (Usługi akredytacyjne dla uczelni międzynarodowych), AISABE (Stowarzyszenie Audytorów Bezpieczeństwa Informacji i Kierownictwo).

SIRM mieści się w Londyn, Które jest sercem Zjednoczone Królestwo. Nasz kampus znajduje się we Wrocławiu Ilford, Na wschód od Londynu, 1 minutę spacerem od stacji kolejowej i centrum miasta Ilford. Liverpool Street i Central London znajduje się zaledwie 15 minut drogi od naszego kampusu .. SIRM Utworzył a Dział korporacyjny Gdzie odbędą się szkolenia na poziomie korporacyjnym Publiczny i prywatny. Nasi studenci będą mieli okazję dołączyć do naszego działu firmy, aby mieć doświadczenie zawodowe podczas studiów w SIRM. Zapewni to nie tylko doświadczenie zawodowe, ale zapewni Ci drogę do pracy w pełnym wymiarze czasu w SIRM lub inna powiązana organizacja (Zależy od dostępności wakatów). Zadania Cyber ​​Security są dostępne na całym świecie, a jeśli masz stopień UK, który jest globalnie powtórzony, możesz mieć poczucie bezpieczeństwa w przyszłości w swoim polu.

SIRM Wykorzystuje szeroką gamę metod nauczania, uczenia się i oceniania, w tym wykładów, ćwiczeń i seminariów (w zależności od metody studiowania studenta wybranego np. F / t, p / t lub online). Kładziemy duży nacisk na znaczenie samodzielnej nauki ucznia. Zależy nam na zwiększeniu możliwości przenoszenia, zatrudnienia i doskonalenia umiejętności uczenia się w szkole oraz włączania Personal Development Planning do programów studiów. Dążymy do tego poprzez wspieranie i doskonalenie nauki i nauczania w SIRM Dla pracowników i studentów. Personel w SIRM, Współpracuje z wydziałem, studentami i administracją akademicką, aby rozwijać kulturę edukacyjną, która docenia i promuje nauczanie, szanuje i wspiera indywidualne różnice wśród uczniów, a także zachęca do tworzenia środowisk edukacyjnych, w których różnorodni uczeni mogą się uczyć i doskonalić.

Lokalizacje

  • London

    Becketts House, 2-14 Ilford Hill, IG1 2DA, London

pytania