Keystone logo
© The Global American University, Schiller
Schiller International University

Schiller International University

Schiller International University

Wstęp

Za pośrednictwem naszych czterech międzynarodowych kampusów zapewniamy studentom globalną edukację transformacyjną. Doświadczenie polegające na uczeniu się przez życie, które pozwala im uzyskać akredytowany podwójny stopień naukowy (amerykański i europejski), okiełznać globalną różnorodność poprzez życie w maksymalnie czterech różnych krajach, zwiększyć międzynarodowe szanse na zatrudnienie poprzez budowanie spersonalizowanej ścieżki promującej przywództwo i ustanowić globalne nastawienie, aby działać jako inteligentni globalni profesjonaliści.

Lokalizacja

Sieć czterech międzynarodowych kampusów, która umożliwia studentom zdobycie dyplomu, ucząc się, mieszkając w maksymalnie czterech różnych krajach. Nasi studenci mogą łączyć nasze wiele międzynarodowych lokalizacji (USA, Hiszpania, Francja i Niemcy) podczas swojego programu, opanowując globalną różnorodność i odkrywając potencjalne możliwości kariery międzynarodowej.

Akredytacja

Akredytowane podwójne stopnie naukowe (amerykańskie i europejskie) oraz uznanie władz lokalnych na całym świecie. Jesteśmy akredytowanym amerykańskim uniwersytetem. Dodatkowo nasi studenci mają możliwość uzyskania uzupełniającego Dyplomu Europejskiego (Uniwersytet w Roehampton, Wielka Brytania), dostępu do korzyści, jakie kraje mogą zapewnić podczas studiów za granicą oraz specjalizacji w kluczowych obszarach rynku dzięki partnerstwu naszych liderów branży.

Metodologia

System jednego kursu miesięcznie i metodologie hiperłączonej rzeczywistości pozwalają uczniom uczyć się w skupiony i ustrukturyzowany sposób, wchodząc w interakcję i stosując wiedzę w różnych realiach globalnych. Dzięki naszemu systemowi planowania blokowego i metodologii uczenia się przez działanie nasi uczniowie uczą się w ustrukturyzowany i praktyczny sposób, stosując wiedzę do rzeczywistych wyzwań organizacyjnych i rozwijając wszechstronne umiejętności.

Doświadczenie

Adaptacyjna ścieżka akademicka zapewniająca studentom różne ustawienia programu, doświadczenia testowe i narzędzia pomocnicze umożliwiające budowanie spersonalizowanego doświadczenia krok po kroku. Nasi uczniowie mogą planować, prowadzić i rozwijać spersonalizowaną ścieżkę edukacyjną, wybierając spośród różnych parametrów programu i badając opcje przed podjęciem decyzji o kolejnych krokach. Dodatkowo nasi doradcy personalni i plan stypendialny zapewniają im uwagę indywidualną, aby osiągnąć swoje cele.

Możliwość zatrudnienia

Plany mentorskie, partnerstwa i programy wewnętrzne w celu skutecznego zwiększenia międzynarodowej szans na zatrudnienie i ustanowienia globalnego sposobu myślenia. Działamy jako Global Employability HUB, pomagając studentom, profesjonalistom i organizacjom stojącym przed wyzwaniami zawodowymi. Nasz ekosystem pozwala im zbudować międzynarodową sieć, podnieść swoje umiejętności twarde i miękkie oraz uzyskać dostęp do aktualnego zapotrzebowania rynku.

Funkcje kampusu

TAMPA – MADRYT – PARYŻ – HEIDELBERG
Przeżyj prawdziwie w 100% międzynarodowe doświadczenie, studiując swój program w maksymalnie czterech różnych krajach bez utraty punktów i bez trudnych przejść.*

*Transfery na terenie kampusu zależą od dostępności programu lokalnego i procesu wizowego.

  Życie na kampusie i udogodnienia

  Schiller International University wspiera rozwój osobisty i zawodowy wszystkich swoich studentów na całym świecie. Oznacza to zapewnienie środków na naukę i życie studenckie w trakcie studiów oraz oferowanie pomocy przy wejściu na rynek pracy po ukończeniu studiów. Oferujemy naszym studentom różnorodne usługi, zarówno na terenie kampusu, jak i online.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Paris

   Schiller International University Paris Campus 9, rue Yvart, 75015, Paris

   • Heidelberg

    Schiller International University Heidelberg Campus Zollhofgarten 1, 69115, Heidelberg

    • Madrid

     Schiller International University Madrid Campus Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina), 28002, Madrid

     • Tampa

      400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

      • Tampa

       400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

       pytania