Keystone logo
Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Wstęp

Saxion University of Applied Sciences to jedna z największych instytucji szkolnictwa wyższego w Holandii, kształcąca blisko 27 000 studentów (i wciąż rośnie!). Saxion ma trzy kampusy we wschodniej Holandii – po jednym w każdym z trzech holenderskich miast: Deventer, Enschede i Apeldoorn. Jesteśmy bardzo dumni z naszej różnorodnej społeczności studenckiej. Nasza międzynarodowa populacja studentów liczy ponad 2500 studentów, w sumie 95 różnych narodowości.

Świetne perspektywy kariery

Nasze kampusy zlokalizowane są w innowacyjnym sercu Europy, w którym od ponad 100 lat mieszczą się innowacyjne gałęzie przemysłu. Obecnie mieści start-upy i oferuje obiecujące perspektywy kariery. Sposób nauczania w Saxion jest ściśle powiązany z dziedziną pracy, która przygotowuje Cię do wejścia na rynek pracy jutra z najlepszymi umiejętnościami zawodowymi. W Saxion wdrażamy uczenie się zorientowane na problemy, a nasze projekty badawcze są opracowywane w ścisłej współpracy z obszarem pracy. Będziesz uczyć się poprzez podejście oparte na praktyce i zdobywać praktyczne doświadczenie. Ten rodzaj edukacji jest specyficzny dla uniwersytetów nauk stosowanych (HBO w języku niderlandzkim).

Doskonałe lokalizacje

Saxion mieści się w trzech różnych kampusach w Holandii. Wszystkie trzy kampusy Saxion (zlokalizowane w miastach Enschede, Deventer i Apeldoorn) znajdują się w odległości krótkiego spaceru od dworca kolejowego. Holenderska sieć kolejowa jest doskonała, więc podróżowanie do i z Saxion, do innych miast, a nawet innych krajów, jest łatwe! Kampusy Saxion znajdują się w obszarach, gdzie mieszkania są tańsze i łatwiejsze do znalezienia niż w pozostałej części Holandii.

Niedrogie i dostępne mieszkania studenckie

Nasze kampusy znajdują się w tętniących życiem miastach we wschodniej Holandii. Obszar ten zapewnia tętniące życiem miasto oraz tańsze i dostępne mieszkania w porównaniu do innych miast studenckich w Holandii. Wspieramy również i pomagamy naszym międzynarodowym kandydatom w poszukiwaniu mieszkania za pomocą seminariów internetowych i innych materiałów informacyjnych.

Prawdziwy drugi dom

Rozumiemy, że studia za granicą mogą być trudnym doświadczeniem, dlatego nasze Biuro Międzynarodowe oferuje szereg usług wsparcia dla naszych studentów zagranicznych, począwszy od samego początku! Należą do nich pomoc w sprawnym wylądowaniu w Holandii i w Saxion, znalezieniu mieszkania, złożeniu wniosku o ubezpieczenie i uzyskaniu wizy. Saxion to otwarta społeczność dla wszystkich, prawdziwy drugi dom dla naszych międzynarodowych studentów!

Funkcje kampusu

  Wymagania wizowe

  Jeśli chcesz przyjechać do Holandii na studia na Saxion University of Applied Sciences , być może będziesz potrzebować wizy i/lub pozwolenia na pobyt. Odwiedź tę stronę, aby dowiedzieć się więcej na temat wiz i zezwoleń na pobyt .

  Stypendia i Finansowanie

  Saxion oferuje wiele możliwości stypendialnych. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Deventer

   Handelskade 75, Deventer, Netherlands, 7417 DH, Deventer

   • Enschede

    M. H. Tromplaan, 28, 7513 AB, Enschede

    • Apeldoorn

     Saxion Apeldoorn De Nettenfabriek Spoorstraat 29 7311 PE Apeldoorn, 7311 PE , Apeldoorn

     pytania