Keystone logo
Saskatoon Business College

Saskatoon Business College

Saskatoon Business College

Wstęp

W czerwcu 1907 roku Saskatoon Business College (SBC). Przez wiele dziesięcioleci uczelnia służyła jako główne źródło pomaturalnej edukacji biznesowej dla studentów Saskatchewan; jego dwoma głównymi obszarami tematycznymi były sztuki sekretarskie i rachunkowość. Powiązanie ze stowarzyszeniem krajowym zapewniło mu ciągłość w programach nauczania i ocenie; w ten sposób SBC ustanowiła standard jakości w edukacji biznesowej.

Rodzina Chapman przejęła własność w 1951 r. W 1960 r. SBC przeniosło się fizycznie ze swojego domu przy Second Avenue do Third Avenue naprzeciwko ratusza, gdzie obecnie zajmuje 25 000 stóp kwadratowych w trzech połączonych ze sobą budynkach.

Dziś SBC pozostaje wierne swoim korzeniom, dążąc do doskonałości i zapewniając praktyczne szkolenia, aby przygotować przyszłą siłę roboczą. Oprócz zatrudniania wielu utalentowanych i doświadczonych instruktorów, jakość absolwentów zapewniła SBC doskonałą reputację.

W 1987 roku uczelnia stała się instytucją akredytowaną w całym kraju i pozostaje jedyną prywatną szkołą zawodową w prowincji, która ma ten status.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Saskatoon

  3rd Avenue North,221, S7K 2H7, Saskatoon

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania