Keystone logo
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Wstęp

Kierując się silną dedykacją do doskonałości akademickiej i służby społecznej, Psychologia edukacji i poradnictwa na Uniwersytecie Santa Clara kształci kompetentnych, kompetentnych i etycznych profesjonalistów zaangażowanych w znaczące i wspierające zaangażowanie się w różnorodne osoby, szkoły i społeczności zbudowane na bazie Nasze podstawowe wartości.

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Znaleźliśmy nas, ponieważ jesteś zainteresowany różnicą na świecie: Chcesz mieć pozytywny wpływ na dzieci, rodziny, osoby fizyczne i Twoją społeczność. Jesteście wezwani do edukacji lub doradztwa w jakiś sposób i uważamy, że nasze programy są idealnym miejscem na poznanie tych zainteresowań, pogłębianie umiejętności, zrozumienia i wiedzy oraz rozpoczęcie nowej kariery.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami magisterskimi z zakresu psychologii doradztwa, edukacji nauczycieli, przywództwa edukacyjnego i interdyscyplinarnego kształcenia, a także możliwości dostępnych przez Centrum Rozwoju Zawodowego i Akademię Coachingu im. Jerry Smith. W wielu dziedzinach edukacji mamy programy dostosowane specjalnie do wychowawców katolickich, jak również dla uczniów szkół publicznych, czarterowych i niezależnych.

Na Uniwersytecie Santa Clara jesteśmy misją i wartościami. W naszej pracy inspiracją są tradycje jezuickie:

Edukacja mężczyzn i kobiet dla innych Naszym celem jest nie tylko zapewnienie wykształcenia, ale także zainspirowanie do korzystania z tej edukacji w służbie innym.

Kultywowanie przywództwa w jednym celu Pomożemy Ci rozwinąć zdolność kierownictwa w dowolnym polu, z którego prowadzisz, ale przywódcy jezuitów koncentrują się na uczynieniu świata lepszym miejscem.

Intelektualna głębia i wyzwanie Będziemy wyzywać intelektualnie, aby odkrywać nowe pomysły i punkty widzenia oraz nauczyć się nowych sposobów patrzenia na świat wokół siebie.

"Cura Personalis" lub "Edukacja całej osoby" Uczestnicząc w wyzwań intelektualnych skupiamy się także na edukacji całej osoby, z indywidualną uwagą na potrzeby uczniów i docenieniu tego, co każdy z nas przynosi do naszej pracy.

Jesteśmy oddani obsłudze różnorodnej rasowo i etnicznie Zatoki w sposób, który jest znaczący i skuteczny. Nasz program Doradztwa Latynoskiego jest wyjątkowy i umożliwia studentom psychologii Counselling uzyskanie specjalistycznej wiedzy, aby lepiej służyć różnorodnym społecznościom. Podobnie nasza współpraca z Fundacją na rzecz Edukacji Hiszpańskiej i dostępnością kursów edukacyjnych na terenie kampusu East San Jose umożliwia studentom poznanie nauczania w kontekście kilku bardzo skutecznych szkół czarterowych skierowanych do potrzeb społeczności, która nie zawsze dobrze służyła w edukacji.

Jesteśmy podekscytowani pracą naszych wykładowców i studentów w Szkole Edukacji i Poradnictwa Psychologii. Dołączasz do wspólnoty uczonych, nauczycieli i doradców, których zaangażowanie na rzecz sprawiedliwości społecznej i pozytywne oddziaływanie można zaobserwować we wszystkich swoich pracach. Na uniwersytecie w Santa Clara oferujemy możliwość zbadania, w jaki sposób psychologia doradcza i edukacja mogą być środkiem poprawy życia, organizacji i społeczności w różnych kontekstach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami studiów i możliwościami, jakie daje Ci SCU. Zbadaj na stronie internetowej; Zadzwoń i zadaj pytania; Wejść na sesję informacyjną lub odwiedzić zajęcia w sesji. Chodź, dołącz do nas!

Misja i wizja

Kierując się silną dedykacją do doskonałości akademickiej i służby społecznej, Psychologia edukacji i poradnictwa na Uniwersytecie Santa Clara wykształca kompetentnych, kompetentnych i etycznych profesjonalistów zaangażowanych w znaczne i wspierające zaangażowanie się w różnorodne osoby, szkoły i społeczności.

Podstawowe wartości

  1. Doskonałość akademicka poprzez zaangażowanie w nauczanie i uczenie się
    Wierzymy, że postęp wiedzy, teorii, badań i aplikacji jest ułatwiony dzięki aktywnym i zaangażowanym praktykom nauczania i uczenia się, koncentrując się na rozwijaniu kompetencji zawodowych uczniów, sumienia i współczucia.

Edukacja całej Osoby (Cura Personalis)
Wierzymy, że sensowne kompleksowe nauczanie ma miejsce, gdy uczenie się uczniów obejmuje i integruje zarówno osobisty, jak i zawodowy rozwój w służbie ludzkości. Uważamy również, że nauka jest stała i trwa po ukończeniu studiów i poza jej granicami. To podejście wspiera otwarte i mile widziane poszanowanie wszystkich tradycji religijnych i filozoficznych i wywodzi się z wielowiekowej misji oświatowej jezuitów i tożsamości katolickiej. Wielokulturowość i sprawiedliwość społeczna
Uważamy, że edukacja wzbogaca się o wycenę osób ze wszystkich środowisk (np. Płeć, rasa, pochodzenie etniczne, orientacja seksualna, narodowość, język, kultura, religia, status ekonomiczny, wiek, zdolność itp.). Ponadto, jesteśmy zobowiązani do służenia i popierania niedostatecznej reprezentacji, niedostatecznej i pozbawionej uprawnień społeczności lokalnej i globalnej. Innowacyjne wykształcenie dla sumienia i współczucia
Aby zaspokoić potrzeby różnorodnych uczniów i dotrzeć do osób, szkół i społeczności najskuteczniej, zobowiązujemy się do założenia, że ​​edukacja musi wprowadzać innowacje i wykraczać poza standardowe praktyki, wykorzystując najnowsze technologie i podejście pedagogiczne.


Lokalizacje

  • Santa Clara

    Santa Clara University School of Education and Counseling Psychology Guadalupe Hall 455 El Camino Real, 95050, Santa Clara

pytania