Keystone logo
San Juan College

San Juan College

San Juan College

Wstęp

Od swojego skromnego początku jako niewielki oddział Uniwersytetu Stanowego Nowego Meksyku, obsługujący zaledwie 25 studentów, San Juan College stał się jedną z największych dwuletnich wszechstronnych uczelni. Zajmując piąte miejsce wśród wszystkich dwu- i czteroletnich uczelni w stanie, uczelnia zapewnia wysokiej jakości edukację ponad 15 000 studentów rocznie.

Położona w Farmington w stanie Nowy Meksyk San Juan College służy jako regionalny lider w dziedzinie edukacji. Uczelnia ma cztery kampusy w całym regionie, w tym główny kampus Farmington; Kampus San Juan College przy 30th Street, również zlokalizowany w Farmington; San Juan College East w Aztec, Nowy Meksyk; i San Juan College West w Kirtland w Nowym Meksyku. San Juan College , poświęcony sukcesom i ukończeniu uczniów, oferuje innowacyjne, ambitne i niedrogie programy akademickie, które wyposażają uczniów w wiedzę, umiejętności i pewność siebie, aby odnieść sukces w realizacji celów edukacyjnych i zawodowych. Dzięki zajęciom online i stacjonarnym studenci mogą wybierać spośród setek dwuletnich programów studiów i certyfikatów, niekredytowych zajęć społecznych i szkoleń dla pracowników. Ponadto uczelnia współpracuje z uniwersytetami państwowymi, aby oferować stopnie licencjackie i magisterskie na kampusie.

Edukuj i wzmacniaj jednostki, aby mogły się rozwijać w ciągle zmieniającym się świecie. Inspiruj sukces poprzez światowej klasy edukację.

Lokalizacje

 • Farmington

  College Boulevard,4601, 87402, Farmington

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania