Keystone logo
© Penn State Great Valley
San Diego State University

San Diego State University

San Diego State University

Wstęp

Wyobraź sobie siebie tutaj

Łącząc siłę uniwersytetu badawczego z oddanymi wydziałami, które wspierają innowacje i odkrycia, SDSU zapewnia podstawy potrzebne do osiągnięcia najwyższego potencjału akademickiego i osiągnięcia celów zawodowych.

Od momentu założenia w 1897 uniwersytet stał się wiodącym publicznym uniwersytetem badawczym i wyznaczoną przez władze federalną instytucją obsługującą Hiszpanów. Każdego roku SDSU zapewnia ponad 36 000 studentom możliwość uczestniczenia w programie akademickim wyróżniającym się bezpośrednim kontaktem z wykładowcami i międzynarodowym naciskiem, który przygotowuje ich do globalnej przyszłości.

Historia, misja i przywództwo

SDSU to najstarsza instytucja szkolnictwa wyższego w San Diego, wyjątkowo położona zaledwie 30 minut na północ od granicy amerykańsko-meksykańskiej na ziemi Kumeyaay. Nasza społeczność jest w pełni zaangażowana w doskonałe nauczanie, znaczące badania i służbę naszej społeczności regionalnej i innym, którym służymy w całym stanie, w całym kraju i wewnętrznie.

Przed nami niesamowita przeszłość i potężna przyszłość, naznaczona przez:

  • Pięcioletni plan strategiczny „We Rise We Defy: Transcending Borders, Transforming Lives” został uruchomiony w 2020 roku.
  • Rozwój SDSU Mission Valley to wielofunkcyjny rozwój o średniej gęstości, zorientowany na tranzyt i który rozszerzy uniwersyteckie programy edukacyjne, badawcze, przedsiębiorczości i transferu technologii.
  • Ekspansja połączonej z granicami Doliny Cesarskiej SDSU została napełniona nowymi inwestycjami w celu wprowadzenia nowych programów i usług dla studentów.
  • Rozwój SDSU Global Campus zwiększa dostęp edukacyjny dla dorosłych słuchaczy poprzez tworzenie nowych programów studiów.
  • Różnorodność naszego kampusu jest naszą dumą. SDSU jest doceniane za zaangażowanie w różnorodność, sprawiedliwość i integrację. Około 54 procent studentów jest kolorowych, a uniwersytet jest uznawany za swój program wojskowy i dla weteranów i jest uznawany za najlepszą uczelnię dla studentów LGBTQ.

Od pokoleń SDSU pokonuje przeszkody i przeciwstawia się oczekiwaniom, posuwając się naprzód, aby zapewnić doskonałość akademicką, sukcesy uczniów i przełomowe badania. Będziemy nadal to robić, budując nowy rozdział SDSU, który daje możliwość włączenia większej liczby studentów, przeobrażając uniwersytet zaprojektowany tak, aby prosperować przez wiele lat i wywierając wpływ na San Diego, nasz region przygraniczny i świat, jak nigdy dotąd.

Lokalizacje

  • San Diego

    5500 Campanile Drive, 92182, San Diego

    pytania