Keystone logo
Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Wstęp

Szkoła Ekonomii i Administracji przygotowuje studentów do kariery i ciekawe wyzwanie, w kontekście sztuk plastycznych edukacja liberalna. Zgodnie z katolickiego Kolegium i dziedzictwa Lasallian Christian Brother's, uczciwości i świadomości etycznej są podkreślone. &nbsp School of Economics and Business Administration oferuje dobrej programów studiów licencjackich, jak Bachelor of Science w dziedzinie rachunkowości, Bachelor of Science in Business Administration, a wybór Bachelor of Arts lub Bachelor of Science w dziedzinie ekonomii. &nbsp Nasze programy przygotowania studentów do kariery ambitne i ciekawe, w kontekście edukacji grzywny sztuk wyzwolonych przewidziane dla wszystkich uczniów w Saint Mary's. Ważny dla edukacji zawodowej i liberalne są silne zdolności interpersonalne, w tym komunikacji ustnej i pisemnej, oraz pewności i zdolności do zajęcia się zarówno technicznych jak i ludzkich wymiarach życia organizacyjnego. Zgodnie z katolickiego Kolegium i dziedzictwa Lasallian Christian Brother's, uczciwości i świadomości etycznej są podkreślone. &nbsp Studia biznesowe, Katedra w School of Economics and Business Administration of Saint Mary's College oferuje szereg w niepełnym wymiarze godzin programów, które są zakorzenione w intelektualnych poszukiwań i zastosowania koncepcji teoretycznych. Graduate Business powstał w 1975 roku wraz z otwarciem Executive MBA. W 1984 Professional MBA została wprowadzona, aw 2004 r. tonować Business rozpoczęła MS w analizie finansowej oraz zarządzania inwestycjami (MS-FAIM) Program. &nbsp Wielu z naszych studentów już pracujących. Saint Mary's w spokojnym, malowniczym i bezpieczne schronienie od rutynowej pracy, co pozwala w pełni skupić się na realizacji celów akademickich i zawodowych. Średnia wielkość klasy 20, o wysokim poziomie student / interakcji kadry i stosujemy kombinację seminarium i studiów przypadku formatów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Moraga

    Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration 1928 Saint Mary's Road PO Box 4240,

    pytania