Keystone logo
Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Wstęp

165476_SMU_Logo_4C.png

Położony w tętniącym życiem mieście Halifax, Saint Mary's University jest domem dla zróżnicowanej i integracyjnej społeczności ponad 7500 wykładowców, pracowników i studentów oraz posiada globalnie połączoną sieć ponad 50 000 absolwentów. Od ponad 200 lat inspirujemy i rozwijamy umysły. Dziś, dzięki doskonałości badawczej i unikalnym programom, stał się drugim co do wielkości uniwersytetem badawczym w Nowej Szkocji pod względem dochodów z badań. Saint Mary's University jest siedzibą jednej z wiodących kanadyjskich szkół biznesu, Wydziału Nauki, który jest powszechnie znany ze swoich najnowocześniejszych badań, wszechstronnego i innowacyjnego Wydziału Sztuki oraz tętniącego życiem Wydziału Studiów Podyplomowych i Badań.

Tutaj silne poczucie wspólnoty, zaangażowani wykładowcy i studenci, duch przedsiębiorczości i innowacyjne badania są widoczne w społecznościach otaczających nasz kampus. Nasi studenci, badacze i wykładowcy podzielają pragnienie dokonywania pozytywnych zmian i tworzenia wartości na świecie.

5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Saint Mary's University

1. Bogata społeczność wspierająca

Kampus znajduje się na jednym, pięknym bloku miasta. Szybko utworzysz znaczące połączenia z innymi uczniami i poczujesz się komfortowo w swoim nowym domu. Kiedy czujesz się dobrze, możesz osiągnąć więcej.

Rodzinom studenckim, doktorantom i innym uprawnionym osobom, Saint Mary's University oferuje apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami. Dodatkowo, otaczający South End of Halifax oferuje mnóstwo opcji mieszkaniowych dla studentów w tętniącej życiem miejskiej scenerii. Tutaj będziesz blisko kampusu, centrum miasta, terenów zielonych i wspaniałego lokalnego życia. Aby uzyskać informacje na temat miesięcznych stawek czynszu dla rodzin i absolwentów, odwiedź stronę: smu.ca/campus-life/family-and-graduate-housing.

2. Profesorowie, którzy cię znają

Przy średniej klasie wprowadzającej wynoszącej zaledwie 40, będziesz nie tylko czuć się połączony z innymi uczniami, ale będziesz mógł poznać swoich profesorów. Dzięki dostępowi do profesorów, którzy dbają o twoje wyniki w nauce i swoją przyszłość, masz rodzaj osobistego wsparcia, które robi różnicę.

3. Uczenie się przez działanie

W Saint Mary's wierzymy, że uczniowie uczą się lepiej i szybciej, kiedy wprowadzają teorię do pracy w prawdziwym świecie. W tym celu oferujemy eksperymentalne możliwości uczenia się, laboratoria, spółdzielnie (staże na wszystkich wydziałach), wyjazdy za granicę i prawdziwe możliwości badawcze.

4. Bogactwo możliwości badawczych

Jeśli będziesz kontynuował swoją karierę akademicką, przejrzyj wiele oferowanych przez nas programów studiów magisterskich (z których wiele jest unikatowych w regionie).

5. Tradycja doskonałości akademickiej

Około 98% naszych pełnoetatowych profesorów ma doktorat, który jest czymś więcej niż jakakolwiek inna uczelnia w prowincji. Ci utalentowani profesorowie wnoszą swoją wiedzę do klasy, na Twoją korzyść, a nasza bogata społeczność absolwentów oferuje ci prawdziwy świat. Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy drodze, pomoc akademicka, opieka zdrowotna, kariera i pomoc w rekrutacji są do Twojej dyspozycji.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Halifax Regional Municipality

    Robie Street, 923, B3H 3C3, Halifax Regional Municipality

pytania