Keystone logo
Saint Martin’s University Master of Engineering Management
Saint Martin’s University

Master of Engineering Management

Lacey, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Jun 2024

USD 1320 *

W kampusie

* cywilny | wojskowe 500 dolarów

Wstęp

Przygotuj się do przewodzenia dzięki tytułowi magistra zarządzania inżynieryjnego (MEM) uzyskanemu w Saint Martin's. MEM zapewnia absolwentom inżynierii i nauk ścisłych równowagę narzędzi inżynieryjnych, menedżerskich, biznesowych, marketingowych, prawnych i systemów informatycznych do kariery inżynierskiej w sektorze prywatnym lub publicznym.

Dlaczego Uniwersytet Świętego Marcina?

Program nauczania MEM można dostosować zarówno do niedawnych absolwentów, jak i inżynierów z doświadczeniem zawodowym. Studenci wyłaniają się z umiejętnościami oceny i zaspokajania potrzeb klientów z punktu widzenia biznesowego i inżynieryjnego.

Dodatkowe korzyści obejmują:

  • Wydział ma rzeczywiste doświadczenie w przedmiotach, których uczy.
  • Zajęcia odbywają się w Sali Cebula (wybudowanej w 2013 r.), najbardziej przyjaznej dla środowiska i energooszczędnej budowli z certyfikatem LEED Platinum na półkuli zachodniej, z laboratoriami w Odlewni Innowacji Panowicz (wybudowanej w 2016 r.).
  • Zajęcia oferowane są wieczorami i latem, aby zaspokoić potrzeby pracujących profesjonalistów.
  • Zajęcia są zazwyczaj zaplanowane tak, aby umożliwić studentowi ukończenie programu w ciągu dwóch do trzech lat, biorąc dwa zajęcia w semestrze.
  • Obszary koncentracji programu obejmują zarządzanie budową, innowacje i rozwój nowych produktów, zarządzanie IT oraz zarządzanie inżynierią odnawialną i zrównoważoną.
  • Program oferuje również certyfikaty absolwentów z podstaw zarządzania inżynierią, zarządzania budownictwem, zarządzania przedsiębiorczością i innowacjami lub Lean/Six Sigma. Program certyfikatów dla absolwentów umożliwia pracującym profesjonalistom zdobywanie wiedzy specjalistycznej w określonych obszarach zainteresowań, dzięki wielu certyfikatom prowadzącym do uzyskania stopnia MEM.
  • Program jest oferowany na naszym głównym kampusie w Lacey.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

O szkole

pytania