Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Saint Joseph's University

Saint Joseph's University

Saint Joseph's University

Wstęp

Historia i misja

Przesiąknięty tradycją akademickiej dyscypliny i sprawiedliwości społecznej, Saint Joseph's rzuca uczniom wyzwanie, by prowadzili zaangażowane życie od ponad 160 lat. Wierzymy w uhonorowanie naszej przeszłości, jednocześnie skupiając się na przyszłości. Dziś przygotowujemy uczniów do prowadzenia udanego życia, które ma znaczenie i wpływ w złożonym, szybko zmieniającym się świecie.

Skupiony na przyszłości i elastyczny

Na Uniwersytecie Świętego Józefa zajęcia dla absolwentów są jednocześnie przesiąknięte rygorystyczną tradycją akademicką i zgodne z trendami w branży. Programy oferują elastyczność dla pracujących profesjonalistów z opcjami online, na terenie kampusu i hybrydowymi.

Zakres oferowanych stopni

Trzy szkoły uniwersyteckie – College of Arts and Sciences, Erivan K. Haub School of Business oraz School of Health Studies and Education – oferują szereg programów dyplomowych, magisterskich i doktoranckich. Programy certyfikatów w kilku obszarach tematycznych umożliwiają studentom zdobycie odpowiednich referencji branżowych z opcją łączenia ich w tytuł magistra, w tym innowacyjny MBA z akredytowanej przez AACSB szkoły biznesu. Programy akademickie obejmują różne dyscypliny w zakresie sztuk wyzwolonych, biznesu, edukacji i studiów zdrowotnych.

Szanowani Eksperci Wydziałowi

Studenci uczą się pod kierunkiem członków wydziału, którzy są nie tylko ekspertami w danej dziedzinie, ale także liderami branży, badaczami i rzecznikami. Wszyscy wykładowcy na stałe, którzy uczą na studiach magisterskich, mają końcowe stopnie naukowe. Małe klasy zapewniają spersonalizowaną uwagę i opiekę mentora, dając uczniom możliwość budowania profesjonalnych sieci z rówieśnikami.

Możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych

Saint Joseph's zbudował silne relacje instytucjonalne i wydziałowe z innymi wiodącymi firmami w różnych branżach i organizacjach. Te partnerstwa są podstawą dla możliwości uczenia się przez doświadczenie, które uzupełniają doświadczenie w klasie i zapewniają dodatkowe możliwości budowania profesjonalnych sieci.

Kursy online

Programy online w Saint Joseph's należą do najlepszych w kraju. Wiele programów studiów magisterskich jest oferowanych w pełni online, a także hybrydowych na terenie kampusu / online. Studenci mogą łączyć się z praktycznie dowolnego miejsca i uzyskiwać dostęp do materiałów szkoleniowych, przesyłać zadania, uczestniczyć w grupowych forach dyskusyjnych i otrzymywać spersonalizowane instrukcje od wykładowców.

Funkcje kampusu

Nasz kampus o powierzchni 125 akrów oferuje studentom to, co najlepsze z obu światów, przecinając tętniącą życiem dzielnicę Filadelfii z uroczymi, historycznymi przedmieściami Main Line. Kiedy przyjedziesz na Uniwersytet św. Józefa, będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich nieskończonych możliwości, jakie ma do zaoferowania szóste co do wielkości miasto w kraju.

Filadelfia i jezuici

Rewolucja amerykańska rozpoczęła się w Filadelfii, co jest jednym z powodów, dla których jezuici zdecydowali się na budowę tutaj naszego Uniwersytetu. To miasto wielkich początków, wielkich ambicji i zmieniających życie możliwości.

Żywa społeczność

Chcemy, aby uczniowie rozwijali się we wszystkich aspektach życia i byli zanurzeni w otaczającej ich społeczności. Relacje między Filadelfią a Saint Joseph's pozwoliły wielu studentom odkryć nowe pasje, poznać niesamowitą sieć ludzi i zdobyć przewagę konkurencyjną. Filadelfia to idealny globalny starter dla studentów i młodych profesjonalistów.

Połączenia biznesowe

Saint Joseph's zbudował silne relacje instytucjonalne i wydziałowe z innymi wiodącymi firmami w różnych branżach i organizacjach. Od edukacji, przez zdrowie, po finanse, bez względu na to, czy jesteś gotowy do szukania kooperacji lub stażu, jesteśmy w 15-minutowej przejażdżce pociągiem do serca miasta, które oferuje szeroki wachlarz możliwości.

Kampus możliwości

Tutaj, na terenie kampusu, który obejmuje zachodnią Filadelfię i Lower Merion, dostępny jest również szeroki zakres partnerstw i możliwości uczenia się przez doświadczenie — na przykład Centrum Edukacji i Wsparcia dla Autyzmu Kinneya, renomowane Arboretum Barnesa na Saint Joseph's University lub lokalny startup biotechnologiczny który znalazł dom na Hawk Hill.

Jesteśmy przekonani, że nasza lokalizacja zapewni coś dla każdego.

Ekscytacja globalnego miasta

Zaszalej z innymi fanami w grze Eagles, zobacz, gdzie narodziła się Ameryka, lub poznaj scenę smakoszy w centrum miasta. Masz ochotę na kulturę? Przeglądaj Muzeum Sztuki w Filadelfii (lub po prostu odtwórz scenę Rocky na słynnych schodach) i obejrzyj występy na żywo w jednym ze światowej klasy miejsc w mieście.

Komfort i wygoda przedmieścia

Saint Joseph's znajduje się na granicy Filadelfii i głównej linii, podmiejskiego obszaru na zachód od miasta, którego nazwa pochodzi od odcinka linii kolejowej Pennsylvania Railroad, która niegdyś łączyła zamożnych mieszkańców Filadelfii z ich wiejskimi posiadłościami. Dzisiejsza linia główna to pełna zieleni enklawa mieszkaniowa, w której znajdują się ekskluzywne sklepy i restauracje, zabytkowe osiedla i lasy, po których przebiegają ścieżki rowerowe i piesze.

  Rankingi

  W 2021 r. Saint Joseph's University zajął 8. miejsce w kategorii Regional Universities North w rankingu 2021 „Best Colleges” US News & World Report, który obejmuje 176 instytucji. To już drugi rok z rzędu, kiedy Uniwersytet znalazł się w pierwszej dziesiątce w swojej kategorii według US News, uznanego lidera w rankingach uczelni.

  Saint Joseph's znalazł się również na liście uniwersytetów z najlepszymi programami studiów licencjackich i pojawił się w wielu innych rankingach US News, w tym:

  • #3 w najlepszych uczelniach dla weteranów
  • # 11 w najlepszym nauczaniu licencjackim
  • # 24 w najlepszych szkołach

  Ponadto Saint Joseph's po raz kolejny został wyróżniony w rankingach US News 2022 dotyczących programów dla absolwentów, w tym programów MBA dla kadry kierowniczej i niestacjonarnych Haub School of Business, a także analityki biznesowej, finansów i marketingu.

  Uniwersytet został również wyróżniony w rankingach edukacji online US News 2021 dla internetowych programów studiów licencjackich i magisterskich, a także w nowych internetowych rankingach MBA Fortune Education.

  Saint Joseph's został wymieniony na corocznej liście 386 najlepszych uczelni The Princeton Review czwarty rok z rzędu, umieszczając ją wśród około 13% czteroletnich amerykańskich uczelni, które mają być profilowane w przewodniku 2021 dla przyszłych studentów studiów licencjackich. Ponadto uniwersytecka Szkoła Biznesu im. Erivana K. Hauba została uznana za jedną z najlepszych szkół biznesu i znalazła się na liście najlepszych uczelni z tytułem Best Online MBA.

  Uniwersytet został również doceniony na liście „Najlepsze uczelnie za Twoje pieniądze” magazynu Money oraz wielu listach „Najlepszych uczelni w 2021 r.” przez witrynę wyszukiwania uczelni Niche.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Philadelphia

   5600 City Ave, 19131, Philadelphia

  pytania