Keystone logo
Sacred Heart University School of Communication, Media and the Arts Magister dziennikarstwa i produkcji medialnej
Sacred Heart University School of Communication, Media and the Arts

Magister dziennikarstwa i produkcji medialnej

Fairfield, Stany Zjednoczone

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program Master of Arts in Journalism and Media Production (JMP) w SHU to intensywne praktyczne podejście do nauki dla dziennikarzy telewizyjnych, fotografii komercyjnej, fotoreportera, filmowca, filmowca dokumentalnego, produkcji medialnej, edycji postprodukcyjnej i produkcji telewizyjnej na żywo Specjalista.

Dzisiejsze dziennikarstwo i produkcja multimedialna jest w trakcie rewolucji w komunikacji i komunikacji w przyszłości. Jest napędzany głównie przez dwa czynniki: szybko zmieniającą się technologię i ekonomię. Cyfrowy dziennikarz i specjalista ds. Produkcji jawi się jako model przyszłości. Nasz program koncentruje się na „nowej generacji produkcji medialnej”.

Studenci JMP skoncentrują się na tej nowej koncepcji i będą gotowi do wejścia na rynek pracy. Studenci będą rozwijać umiejętności techniczne, redakcyjne i teoretyczne niezbędne do przygotowania się jako dziennikarz cyfrowy i specjalista ds. Produkcji przez cały program. Nacisk zostanie położony na badania naukowe, pisanie, etykę, przeprowadzanie wywiadów, raportowanie, produkcję, reżyserię, nagrywanie w terenie, edycję audio i wideo. Student musi opanować wszystkie te umiejętności i być przygotowany do pracy we wszystkich pojawiających się formatach nowych mediów. Zajęcia praktyczne poprowadzą uczniów przez różne projekty fotograficzne, wideo, studyjne i terenowe, które będą obejmować wszystkie niezbędne umiejętności wymagane w Twojej karierze zawodowej. Student ma możliwość zaprojektowania elastycznego doświadczenia edukacyjnego w ramach programu nauczania.

O szkole

pytania

Podobne kursy