Keystone logo
Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University

Wstęp

Priorytetem Uniwersytetu Sulkhan-Saba Orbeliani ( sabauni ) jest stworzenie środowiska akademickiego odpowiedniego do osobistych zainteresowań i zdolności studentów oraz harmonijnego dla ich rozwoju intelektualnego i osobistego. W związku z tym przygotowujemy wysoce konkurencyjnych specjalistów, wyposażonych w nowoczesną wiedzę teoretyczną i praktyczną, przyczyniając się swoim stylem życia i udaną karierą do tworzenia demokratycznej, etycznej i odpowiedzialnej społeczności.

Nasze programy, spełniające nowoczesne standardy, zapewnią studentom dogłębną wiedzę z różnych dziedzin zawodowych, wzbudzą głębokie zainteresowanie ich rozwojem intelektualnym, krytycznym myśleniem i umiejętnościami komunikacyjnymi, aby pomóc im w przyszłym życiu społecznym i zawodowym.

Misją Uniwersytetu jest nauczanie, uczenie się i prowadzenie badań w zakresie nauk humanistycznych i społecznych na poziomie lokalnym i międzynarodowym, w oparciu o zasady ludzkiej godności i wolności, zbliżanie kultur i pokoleń oraz rozwój społeczeństwa.

Na Uniwersytecie Sulkhan-Saba Orbeliani jest 6 programów licencjackich (prawo, turystyka, biznes, biznes (inż.), Stosunki międzynarodowe, teologia) i 3 studia magisterskie (prawo, teologia, biznes). Wszyscy są akredytowani. Uczelnia wydaje dyplomy uznawane przez państwo.

Lokalizacje

  • Tbilisi

    Kalistrate Kutateladze Street,3, , Tbilisi

    pytania