Keystone logo
Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Wstęp

Informacje o Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific jest filią Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Rutgers oferuje wysoko oceniane programy Executive Master of Business Administration (EMBA) i Master of Science in Supply Chain Management (MS SCM) dla utalentowanych profesjonalistów w Singapurze. Oprócz programów EMBA i MS SCM oferujemy otwartą rejestrację i dostosowane do potrzeb programy Executive Education zarówno dla osób fizycznych, jak i korporacji.

Programy EMBA i MS SCM są prowadzone w Singapurze. Rutgers Business School Asia Pacific jest zarejestrowana w Komitecie Edukacji Prywatnej jako prywatna instytucja edukacyjna (PEI). Jesteśmy zarejestrowani w CPE na okres 4 lat od 22 maja 2020 do 21 maja 2024.

Absolwenci studiów magisterskich w Singapurze uzyskują tytuł magistra nadany przez Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Certyfikat i transkrypcja są wydawane przez Uniwersytet. Absolwenci z Singapuru są zaproszeni do udziału w corocznej konferencji w New Jersey w USA.

Obiekty w Rutgers Business School Asia Pacific , Singapur

Zajęcia odbywają się pod adresem 146 Robinson Road, #07-01/02, Singapur 068909. Są 2 sale lekcyjne i obie wyposażone są w projektor, tablice i łączność Wi-Fi. Klasa 1 ma 58 m2 i może pomieścić 38 osób. Sala 2 ma 45,62 m2 i 30 miejsc siedzących. Stosunek liczby nauczycieli do uczniów wynosi zazwyczaj 1:20-25.

147961_pexels-photo-3182742.jpeg
fauxels / pexels

O Rutgers University i Rutgers Business School

Uniwersytet

Rutgers, State University of New Jersey uosabia historyczny rozwój szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych. Od swojego kolonialnego powstania jako Queen's College w 1766 roku, instytucja stała się jedną z najstarszych, największych i najbardziej wyróżniających się instytucji szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych. Rutgers jest 8. najstarszym uniwersytetem w Ameryce i jedną z dziewięciu kolonialnych uczelni w USA w tym Harvard, Yale, Princeton, Pensylwania i Kolumbia. Dzięki połączeniu University of Medicine & Dentistry New Jersey (UMDNJ) i Rutgers University w dniu 1 lipca 2013 r. Mamy obecnie społeczność ponad 65 000 studentów i ponad 24 400 wykładowców i pracowników zlokalizowanych w trzech kampusach w Camden, New Brunswick i Newark z rocznym budżetem w wysokości 3,78 mld USD (FY2015-2016).

Dziś należymy do wiodących uniwersytetów w kraju, wydając więcej na badania niż Harvard, Yale czy Northwestern University (Czytaj więcej). Absolwenci Rutgers odcisnęli piętno na świecie. Wśród naszych godnych uwagi absolwentów są pionierzy nauki i medycyny, autorzy, naukowcy Fulbrighta, laureaci Nagrody Nobla, astronauci NASA, prezesi głównych korporacji, generałowie sił zbrojnych USA, członkowie Kongresu Stanów Zjednoczonych, pisarze laureaci nagrody Pulitzera, prezydenci uniwersytetów i wiceprezes Prezydent Stanów Zjednoczonych. Studenci Rutgers University pochodzą ze wszystkich 50 stanów i 125 krajów na całym świecie.

Stowarzyszenie Uniwersytetów Amerykańskich

Rutgers jest członkiem prestiżowego Association of American Universities (AAU). AAU to organizacja non-profit zrzeszająca 62 wiodące publiczne i prywatne uniwersytety badawcze w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Założona w 1900 roku w celu wzmocnienia międzynarodowej pozycji amerykańskich uniwersytetów badawczych, AAU koncentruje się dziś na kwestiach ważnych dla uniwersytetów intensywnie prowadzących badania, takich jak finansowanie badań, kwestie polityki badawczej oraz kształcenie na poziomie magisterskim i licencjackim.

Członkostwo w AAU odbywa się na zaproszenie i opiera się na wysokiej jakości programów badań akademickich i stypendiów oraz edukacji licencjackiej, magisterskiej i zawodowej w wielu dziedzinach, a także na ogólnym uznaniu, że uniwersytet wyróżnia się doskonałością swoje programy badawcze i edukacyjne.

Państwowa Komisja ds. Szkolnictwa Wyższego

Uniwersytet Rutgers jest akredytowany przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego Państw Środkowych. MSCHE jest instytucją akredytującą uznaną przez Sekretarza Edukacji Stanów Zjednoczonych i Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego. Uczelnia została sklasyfikowana jako uczelnia badawcza o „bardzo wysokiej aktywności badawczej”.

Konferencja Big 10

Od 1 lipca 2014 r. Rutgers jest częścią konferencji Big 10. Dołączenie do konferencji Big Ten to przełomowy krok dla Rutgersa. Stwarza nowe możliwości współpracy akademickiej i zawodów sportowych. Rutgers już jest potęgą akademicką. Przystąpienie do Wielkiej Dziesiątki oznacza członkostwo w Komitecie Współpracy Instytucjonalnej, konsorcjum 15 światowej klasy uczelni badawczych, w tym wszystkich członków Wielkiej Dziesiątki oraz University of Chicago. Ten sojusz daje naszym studentom i wykładowcom możliwości znaczącej współpracy naukowej, a także dostęp do baz danych tylko dla członków, konferencji i zbiorów bibliotecznych.

146885_pexels-photo-3184338.jpeg
fauxels / pexels

Rutgers Business School

Rutgers Business School – Newark i New Brunswick jest integralną częścią jednej z najstarszych, największych i najwybitniejszych instytucji szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych: Rutgers, The State University of New Jersey. Rutgers Business School-Newark and New Brunswick (RBS) została założona w 1929 roku i jest akredytowana od 1941 przez AACSB International. Dziś jest znakiem rozpoznawczym doskonałości w edukacji biznesowej w stanie znanym z wiodącej pozycji w zakresie przedsiębiorczości i innowacji korporacyjnych. Obecnie program Executive MBA jest oferowany w Stanach Zjednoczonych i Singapurze i jest często uważany za jeden z 25 najlepszych programów EMBA w USA przez Financial Times.

Jedna akredytacja szkoły biznesowej reprezentuje najwyższe standardy na świecie i od 1916 r. - The Association to Advance Collegiate School of Business International (AACSB International). Akredytacja AACSB International to osiągnięcie zdobyte tylko przez programy najwyższego kalibru. Obecnie mniej niż 5% z 13 000 programów szkół biznesu na całym świecie uzyskało tę prestiżową akredytację. Instytucje, które uzyskają akredytację, potwierdzają swoje zaangażowanie w jakość i ciągłe doskonalenie poprzez rygorystyczną i kompleksową wzajemną ocenę. Rutgers Business School - Newark and New Brunswick jest akredytowana przez AACSB International od 1941 roku.

147960_pexels-photo-5915142.jpeg

Lokalizacje

  • Singapore

    Rutgers Business School Asia Pacific, 146 Robinson Road, #07-01/02, 068909, Singapore

    pytania