Keystone logo
RUBIKA

RUBIKA

RUBIKA

Wstęp

Rubika jest szkoła zawodowa w ciągu 5 lat, która zapewnia 3 stopnie poziomu 1 (RNCP), specjalizuje się w animacji, gier i wzornictwa przemysłowego.

Od momentu powstania w 1987 roku przez Izbę Przemysłowo-Handlową Wielkiego Hainaut, szkoła wyróżnia wprowadzenie innowacyjnej i pionierskiej nauczania opartego na realizacji projektów i pracy zespołowej.

Ta pedagogika pozwoliło nasze 3 sektory (Supinfocom Rubika, Supinfogame Rubika i Rubika ISD), aby stać się światowym szkolenia odniesienia w branży animacji, wideo i Projektowania czw

Szkolenie składa się z dwóch etapów:

  • Program licencjackie, dedykowane do nabycia podstawowe, rozwijanie twórczych technik i opanowanie narzędzi do projektów. Te umiejętności związane z pracą zespołową dostarczenie studentom uprzywilejowane miejsce w zespole produkcyjnym.
  • Eksperci cykle kształcące przyszłych ekspertów z zawodu oraz zapewnienia im niezbędnych umiejętności w zakresie zarządzania projektami. Szkolenie to stawia naszych studentów na najwyższym szczeblu zarządzania.

To jest cel, aby nasi studenci umiejętności, które zmienią świat jutra, że ​​dostać się do otwierania i wzbogacić dziś szkołę!

Rubik

Lokalizacje

  • Valenciennes

    2 rue Peclet 59300 Valenciennes, , Valenciennes

pytania