Keystone logo
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Wstęp

W ciągu ostatnich 40 lat, Rotterdam School of Management, Erasmus University mocno ugruntował swoją reputację jako jedna z wiodących szkół biznesu w Europie.

Na długo przed tym, zanim „globalny” stał się ważnym deskryptorem edukacji biznesowej, studenci, wykładowcy i pracownicy RSM już odzwierciedlali różnorodność globalizującego się świata.

Podobnie jak nasz kraj przyjmujący, jeden z najbardziej renomowanych krajów handlu międzynarodowego na świecie, RSM nadal się rozwija i umiędzynarodawia, umacniając swój status jednej z najbardziej międzynarodowych i innowacyjnych szkół biznesu w Europie.

RSM oferuje charakterystyczną kulturę intelektualną. Wierzymy, że przywództwo można nauczyć poprzez połączenie intelektualnego i praktycznego wyzwania. Wierzymy, że napotkane trudności w pracy w różnych zespołach sprzyjają kreatywnym nowym podejściom w biznesie. Cieszymy się wzajemnymi, wspierającymi relacjami z międzynarodowymi firmami. I zachęcamy do elastycznego, szerokiego i czasami obrazoburczego myślenia w sprawach praktyki biznesowej i badań.

To odrębne podejście pomogło RSM stworzyć portfolio najlepszych programów, a także jeden z największych i najbardziej płodnych wydziałów zarządzania na świecie.

Podejście RSM

W RSM rozwój przywództwa polega na realizacji potencjału intelektualnego i osobistego. Tutaj będziesz intelektualnie wyzwany przez najwyższy poziom treści akademickich i pod kierunkiem najostrzejszych myślicieli biznesowych: wykładowców, którzy korzystają z wieloletniego doświadczenia w pracy dla organizacji, jak również spostrzeżeń z własnych badań. Będziesz rzucał nam wyzwanie: kwestionowanie faktów w miarę ich przedstawiania i krytycznych ocen. Będziesz rzucał wyzwanie samemu sobie: konfrontując swoje ograniczenia, przesuwając przeszłe granice, odkrywając, co naprawdę napędza twoje zachowanie i zachowania innych.

Rozwijanie umiejętności umożliwiających przekształcenie wiodących pomysłów w znakomite wyniki w biznesie wymaga działań. Wszystkie programy zapewniają uczniom możliwość działania zgodnie z ich pomysłami w rzeczywistych lub symulowanych środowiskach biznesowych, od stowarzyszeń firm i staży po rzeczywiste projekty doradcze, podróże międzynarodowe i uczestnictwo w klubach i konferencjach prowadzonych przez studentów.

W RSM różnorodność jest nie tylko ceniona, ale także promowana i rozwijana. W wyjątkowo otwartym i opartym na współpracy środowisku znajdziesz przestrzeń do odkrywania nowych sposobów myślenia, inspiracji do podważania pomysłów, a ostatecznie do rozwijania własnego potencjału jako przyszłego lidera w biznesie.

Statystyka

Fakty i liczby

Jako jedna z największych międzynarodowych szkół biznesu w Europie, RSM dociera do szerokiej międzynarodowej publiczności złożonej z przyszłych i obecnych liderów poprzez swoje portfolio programów, usług i działań akademickich.

Pracownicy i wykładowcy wnoszą ciągłe nowe innowacje zarówno do edukacji biznesowej, jak i tworzenia wiedzy zgodnie z naszą misją instytucjonalną:

W RSM z dumą stwierdzamy:

 • Ponad 40 lat doświadczenia w edukacji biznesowej i menedżerskiej.
 • Jeden z 3 najlepszych ośrodków badawczych w Europie.
 • Spójny ranking wśród najlepszych szkół biznesu w Europie.
 • Miejsce wśród 1% szkół na świecie z akredytacją Quadruple Crown.
 • Kształcenie ponad 1200 menedżerów rocznie.
 • 7500 studentów studiów licencjackich i podyplomowych.
 • Ponad 40 000 absolwentów aktywnych na całym świecie.
 • Jeden z największych i najczęściej cytowanych wykładowców szkół biznesu na świecie: 250 starszych pracowników naukowych i 100 doktorantów.
 • 30 ośrodków badawczych i inicjatyw.
 • ponad 100 szkół partnerskich.

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan 50 3062 PA , , Rotterdam

  pytania