Keystone logo
Royal Holloway University of London Magister zarządzania zasobami ludzkimi
Royal Holloway University of London

Magister zarządzania zasobami ludzkimi

Egham, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

31 Jul 2024

Sep 2024

GBP 23 900 / per year *

W kampusie

* Roczna opłata za naukę dla studentów z UE i zagranicy.Studenci z UE - patrz sekcja Opłaty za naukę w programie, aby uzyskać stypendium zniżkowe.Roczne czesne dla studentów z Wielkiej Brytanii - 12 200 £.

Wstęp

Ten kurs jest przeznaczony dla osób zainteresowanych karierą w zarządzaniu w obszarze zasobów ludzkich lub pokrewnym.Zapewni ci rygorystyczne i krytyczne podejście do strategii i praktyk zarządzania zasobami ludzkimi, które ocenisz z wielu perspektyw teoretycznych i analitycznych.Będziesz je również rozważać pod kątem ich kontekstu społecznego i gospodarczego, badając ich implikacje i wpływ na szereg interesariuszy i grup interesu.

Program opiera się na rozległej wiedzy specjalistycznej Szkoły Biznesu i Zarządzania w tej dziedzinie, zarówno w zakresie nauczania, jak i badań.Dołączysz do stymulującego intelektualnie, przyjaznego i wspierającego środowiska badawczego, a dzięki ścisłej współpracy z naszymi ekspertami i doświadczonymi pracownikami akademickimi będziesz w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał.

  • Duże perspektywy kariery w zarządzaniu, zarówno w obszarze zasobów ludzkich, jak i pokrewnej dziedziny, dzięki dogłębnemu zrozumieniu międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi, w połączeniu z praktycznym zestawem umiejętności.
  • wybitne badania ; Royal Holloway znajduje się w 25% najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii pod względem badań, które są oceniane jako „wiodące na świecie” i „doskonałe na arenie międzynarodowej”.(REF 2021)
  • Inspirująca społeczność międzynarodowa ; 60% naszych studentów zarządzania pochodzi z zagranicy, z ponad 130 krajów reprezentowanych na całym uniwersytecie.

Od czasu do czasu wprowadzamy zmiany w naszych kursach, aby poprawić doświadczenia uczniów i uczenia się, a dzieje się tak szczególnie, gdy nadal reagujemy na pandemię Covid-19.Jeśli dokonamy istotnej zmiany w wybranym przez Ciebie kursie, poinformujemy Cię o tym najszybciej, jak to możliwe.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Stypendia i Finansowanie

Akredytacje

Możliwości związane z karierą

Opłata za program

O szkole

pytania