Keystone logo
Rose Bruford College

Rose Bruford College

Rose Bruford College

Wstęp

Rose Bruford College oferuje edukację w zakresie sztuk performatywnych od prawie 75 lat w londyńskiej dzielnicy Bexley, położonej 25 minut od centrum Londynu. Oferta studiów podyplomowych w college'u działa na skalę globalną, z przestrzeniami w Londynie, Connecticut, Berlinie i nie tylko. Naszym celem jest osiągnięcie wpływu społecznego i kulturowego poprzez dostarczanie najwyższej jakości edukacji ze specjalistycznymi kursami znanymi z transformacyjnych doświadczeń edukacyjnych. Opowiadamy się za różnorodnością, wierząc, że globalna mieszanka ludzi jest integralną częścią uczynienia naszej społeczności bardziej innowacyjnym i integracyjnym miejscem do nauki i pracy. Nasz etos uczenia się opiera się na artyzmie, współpracy, społeczności, odkrywaniu, niezależności i profesjonalizmie we wspierającym środowisku.

Naszym celem jest inspirowanie, ekscytowanie i szkolenie kreatywnych artystów i praktyków, którzy mogą wykorzystywać refleksyjną praktykę i badania, wraz ze światowej klasy nauczaniem, które zapewniamy, jako narzędzia, aby stać się niezależnym myślicielem oraz spełnionym i odnoszącym sukcesy profesjonalistą.

Nasz etos nauczania, uczenia się i szkolenia opiera się na artyzmie, współpracy, społeczności, odkrywaniu, różnorodności, zatrudnialności, niezależności i profesjonalizmie. Studenci i pracownicy współpracują w naszych kampusach, tworząc i produkując ponad 75 przedstawień rocznie.

Niektóre produkcje pokazywane są w Londynie, a inne w Wielkiej Brytanii i za granicą. Wielu naszych studentów włącza międzynarodowe doświadczenie do swoich studiów u nas. Z tej żywej atmosfery wyrosły pokolenia wykonawców, projektantów, techników i firm, które zmieniają oblicze globalnego teatru i wydarzeń na żywo.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się o nas więcej, jest przyjście na Dzień Otwarty lub obejrzenie jednego z naszych przedstawień w akcji. Przez cały rok wykonujemy sezony pracy, w których można z pierwszej ręki zobaczyć pracę naszych utalentowanych studentów projektowania, techniki i wydajności.

Nasze wartości i misja

Naszą misją jest wywieranie wpływu społecznego i kulturowego poprzez zapewnianie najwyższej jakości szkoleń zawodowych i edukacji. Nasze nauczanie obejmuje szerokie, innowacyjne spektrum przedmiotów i zapewnia proaktywnych absolwentów, którzy są kreatywni, wzmocnieni i zdolni do zatrudnienia.

Nasze zachowanie jest kierowane i określane przez nasze podstawowe wartości:

 • Integralność
 • Kreatywność
 • Włączenie

Dążymy do najwyższych osiągnięć naszych studentów i najlepszego możliwego środowiska pracy dla naszych pracowników. Cała społeczność College'u - kobiety, mężczyźni i osoby niebinarne, młodsi i starsi, z różnych środowisk społecznych i etnicznych, różnych wyznań, kultur i języków, wszystkich płci, transseksualni i cispłciowi, niepełnosprawni i pełnosprawni - wszyscy jesteśmy traktowani z takim samym szacunkiem i mamy prawo do takiego samego wsparcia i szans na odniesienie sukcesu.

Wspieramy różnorodność, ponieważ bogata mieszanka ludzi sprawia, że nasza uczelnia jest bardziej produktywnym i kreatywnym miejscem do nauki i pracy, a także wspieramy równość, ponieważ jest to słuszne.

Funkcje kampusu

Nasz akademik Christopher Court ma 168 pokoi z łazienkami i znajduje się naprzeciwko dworca kolejowego Sidcup. To także tylko 10 minut spacerem od kampusu. W okolicy dostępnych jest wiele innych opcji zakwaterowania.

Szybko zaaklimatyzujesz się w życiu studenckim w Christopher Court, dzieląc kuchnię z pięcioma innymi studentami i korzystając z własnego wyżywienia. Pokoje przydzielane są studentom pierwszego roku według kolejności zgłoszeń. Cena pokoju obejmuje; Przyjazny personel 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bezpieczeństwo, rachunki za energię i wodę oraz szybki i niezawodny internet szerokopasmowy. Tuż obok znajduje się Costa, a na miejscu pralnia.

W latach 2023–24 pokoje kosztują 245 GBP tygodniowo, a wszystkie pokoje są wyposażone w łóżko o długości 4 stóp (małe podwójne). Standardowa umowa trwa 40 tygodni. Dla studentów Acting Foundation Course obowiązuje 30-tygodniowy kontrakt.

  Rekrutacja

  Zgłoszenia na studia magisterskie przyjmowane są bezpośrednio na stronie internetowej uczelni, na odpowiednich stronach kursów.

  Usługa rekrutacji na uniwersytety i uczelnie (UCAS) to portal aplikacyjny dla naszych stacjonarnych studiów licencjackich. Wnioski można składać online na stronie UCAS. Wynik Twojego zgłoszenia i procesu przesłuchania zostaną zaktualizowane na Twoim koncie UCAS, więc zwracaj uwagę na wszelkie aktualizacje.

  The UCAS code for Rose Bruford College is R51.

  Lokalizacje

  • Sidcup

   Burnt Oak Lane, DA15 9DF, Sidcup

  pytania