Keystone logo
Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Wstęp

Rocky Mountain College to mała prywatna instytucja zajmująca się sztukami wyzwolonymi, skoncentrowana na sukcesie akademickim i rozwoju osobistym. Rocky Mountain College to najstarsza uczelnia w Montanie, założona w 1878 roku. Jej historia pokazuje zaangażowanie w doskonałość i otwartość na wszystkie punkty widzenia. Kolegium odnajduje siłę, łącząc się z tradycją sztuk wyzwolonych i dziedzictwem praktycznego szkolenia dla konkretnych karier.

Kampus Rocky Mountain College zajmuje około 60 akrów przypominających park w mieszkalnej części Billings. Wiecznie zielone drzewa, krzewy i byliny sprawiają, że kampus jest szczególnie przyjazny dla naszych około 1000 zapisanych studentów. Billings oferuje wszystkie korzyści życia w wielkim mieście z gościnnością małomiasteczkowej Montany.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Billings

    1511 Poly Drive Billings, , Billings

pytania