Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master of Science w sieciach komunikacyjnych
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master of Science w sieciach komunikacyjnych

Rochester, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

W kampusie

* czesne w pełnym wymiarze godzin. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Dostępne są stypendia i pomoce

Wstęp

Przeczytaj więcej o tym, jak RIT radzi sobie z kryzysem koronawirusa tutaj

Przegląd

Branża telekomunikacyjna jest motorem innowacji technologicznych i zapewnia wyjątkowe możliwości kariery osobom z odpowiednimi umiejętnościami technicznymi i przywódczymi. Nowe usługi oferowane przez internet, mobilność za pośrednictwem technologii bezprzewodowej i ekstremalne możliwości tworzone przez światłowody, a także ewolucja polityki i przepisów kształtują sieć telekomunikacyjną przyszłości. MS in Communication Networks koncentruje się na rozwijaniu zaawansowanego poziomu umiejętności i wiedzy potrzebnych przyszłym liderom w branży. Ten program jest przeznaczony dla osób poszukujących awansu na stanowiska kierownicze w dynamicznym środowisku telekomunikacyjnym.

Program wymaga 33 godzin kredytowych nauki i obejmuje osiem podstawowych kursów, które wprowadzają podstawowe podstawowe pojęcia i umiejętności. Studenci są zobowiązani do ukończenia kompleksowego egzaminu, projektu zwieńczenia lub pracy magisterskiej. Pozostałe kredyty składają się z technicznych przedmiotów do wyboru lub innych zatwierdzonych kursów podyplomowych.

Nauka i współpraca

Studenci mają możliwość ubiegania się o projekty badawcze lub uczestniczenia w doświadczeniach w ramach współpracy. Choć nie jest to wymóg, możliwości te zwiększają wartość programu i zbywalność jego absolwentów. Studenci w pełnym wymiarze godzin mogą zdecydować się na ukończenie edukacji spółdzielczej po ukończeniu dwóch semestrów (minimum 18 godzin kredytowych), studenci mogą poprosić o zgodę na ukończenie do jednego roku zatrudnienia w ramach współpracy w dziedzinie związanej z kierunkiem studiów.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania