Keystone logo
Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Wstęp

177631_RITbutton.png

Uczyć się

Nasz skoncentrowany program nauczania w zakresie zrównoważonego rozwoju i architektury, prowadzony przez światowej sławy wydział, przygotowuje studentów do wpływowej kariery.

Badania

Stosujemy nowe badania i innowacje technologiczne, aby rozwiązywać praktyczne wyzwania, przed którymi stoją dziś firmy, rządy i społeczności.

Rosnąć

Nasz zespół doświadczonych w branży inżynierów pomógł setkom klientów opracować produkty, zoptymalizować procesy i rozwijać nowe technologie.

Golisano Institute for Sustainability (GIS) jest światowym liderem w dziedzinie edukacji i badań w zakresie zrównoważonego rozwoju. Współpracujemy ze sponsorami biznesowymi i rządowymi w celu rozwiązywania złożonych problemów systemowych. Duża część naszej pracy ma na celu uczynienie przemysłu bardziej zrównoważonym. W tym celu stosujemy innowacyjne podejścia i technologie, aby zminimalizować zużycie materiałów i energii przy jednoczesnej maksymalizacji wyników. Nasza wiedza ekspercka w połączeniu z najnowocześniejszymi obiektami badawczymi pozwala naszym partnerom zdobywać nowe informacje, napędzać innowacje i iść naprzód.

Nasze programy magisterskie i doktoranckie są wymagające, inspirujące i zmieniające świat. Absolwenci GIS stają się transformacyjnymi agentami zmian w przemyśle, rządzie, środowisku akademickim i sektorze non-profit. Rozwiązują problemy, wizjonerzy i decydenci, którzy chcą stworzyć lepszy, zrównoważony świat. Jesteśmy częścią Rochester Institute of Technology, uniwersytetu, który jest znany na całym świecie jako rzecznik i praktyk zrównoważonego rozwoju.

GIS czerpie z umiejętności ponad 100 inżynierów, techników, pracowników naukowych i sponsorowanych studentów. Jesteśmy domem dla sześciu dynamicznych ośrodków badawczych, które obsługują ponad 84 000 stóp kwadratowych infrastruktury przemysłowej do modelowania, testowania i prototypowania. Mieszanka talentów, doświadczenia i możliwości technicznych, które wnosimy do każdego projektu, jest niezrównana.

Lokalizacje

  • Rochester

    190 Lomb Memorial Dr, 14623, Rochester

    pytania