Keystone logo
University of Maryland College Park

University of Maryland College Park

University of Maryland College Park

Wstęp

Inspirowana edukacja biznesowa

W globalnej gospodarce sukces biznesowy wymaga wiedzy i umiejętności, które są niczym innym jak inspiracją.

W Robert H. Smith School of Business na University of Maryland inspirowana edukacja biznesowa to nasza działalność. Nasz wydział jest światowej klasy. Nasze badania są nowatorskie. Nasza nauka jest empiryczna i zakorzeniona w prawdziwym świecie. A nasi uczniowie uczą się myśleć jak przedsiębiorcy.

83784_Testudo.jpg

Jeden z 12 college'ów i szkół na University of Maryland w College Park, Smith School jest podłączony do biznesu, rządu, non-profit i profesjonalnych sieci w Waszyngtonie, metroplex.

Nasza społeczność uczonych i praktyków głęboko wspiera naukę, zapewniając uczniom sukces na często kontrowersyjnym rynku.

Nasza szeroka gama programów, certyfikatów i stopni ma na celu przygotowanie pracujących profesjonalistów do działania w warunkach gospodarki światowej, która ulega zmianom, a technologia i globalna konkurencja przyspieszają tempo zmian.

Aby to zrobić, oferujemy studia licencjackie, specjalności magisterskich, doktoranckich i stacjonarnych, w niepełnym wymiarze godzin, online i executive MBA.

Światowa gospodarka się zmienia. Technologia i globalna konkurencja przyspieszają tempo zmian. Przedsiębiorcy pracują nieustępliwie nad znalezieniem kolejnych wielkich pomysłów i wprowadzeniem ich na rynek i skalą. Przyszłość jest niepewna, ale pełna nieograniczonych możliwości.

Rankingi

 • Nr 2 program Master of Finance (Financial Times, 2018)

 • Nr 7 Executive MBA, USA (The Economist, 2018)

 • Nr 9 online program MBA (USNews

 • Nr 9 w pełnym wymiarze czasu satysfakcja studentów MBA, USA (Bloomberg Businessweek, 2016)

 • Nr 11 program doktorancki, świat (Financial Times, 2014)

 • Nr 15 w niepełnym wymiarze godzin program MBA, USA (USNews

 • Nr 21 program studiów licencjackich, US (USNews

 • Nr 27 w pełnym wymiarze godzin program MBA, USA (Financial Times, 2018)

 • 16 badań, świat (Financial Times, 2018)
83783_OMBA07Jun18-134.jpg

Uczciwa uczciwość

W firmie Smith dzielimy wspólne zobowiązanie do "robienia właściwych rzeczy we właściwy sposób". Spodziewamy się, że uczniowie będą postępować uczciwie, szczególnie jeśli chodzi o ich wyniki w nauce, i pociągają ich do odpowiedzialności za naruszenia. To nie tylko przynosi korzyść naszym studentom - kiedyś przyniesie korzyści ich karierom, korporacjom i społecznościom.

Dziekanat zobowiązuje się do tworzenia i promowania kultury uczciwości w Smith. Wspieramy i egzekwujemy zasady uczciwości akademickiej określone przez Biuro Postępowania Studenckiego Uniwersytetu Maryland. Uczniowie Smitha przestrzegają Honorowej Przysięgi Uniwersytetu Maryland:

"Przysięgam na mój honor, że nie udzieliłem ani nie otrzymałem żadnej nieautoryzowanej pomocy w tym zadaniu / egzaminie."

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • College Park

  Robert H. Smith School of Business, University of Maryland, College Park, , , College Park

  pytania