Keystone logo
Rice University

Rice University

Rice University

Wstęp

Nasza szkoła

Szkoła Nauk Społecznych Rice University to tętniąca życiem, integracyjna społeczność naukowców, studentów i wykładowców zaangażowanych w łączenie naszego nauczania i badań z polityką na rzecz poprawy społeczeństwa. Mamy siedem departamentów z jedną misją: stawić czoła największym wyzwaniom społeczeństwa przy pomocy niekonwencjonalnej wizji kształtowania przyszłości, w której wszyscy możemy się rozwijać, zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo.

Nasi studenci

Szkoła nauk społecznych Rice University znajduje się na zalesionym kampusie o powierzchni 300 akrów w sercu Houston w Teksasie. Rice University oferuje udogodnienia i wiedzę specjalistyczną dużej uczelni badawczej, ale nasz skromny rozmiar oznacza prawdziwą interdyscyplinarną współpracę i bliskie relacje robocze między wykładowcami a studentami.

Jesteśmy znani z naszych badań i naukowców, ale przekonasz się, że Rice to coś więcej niż miejsce nauki. Jest to zróżnicowana społeczność akademicka, w której nasz wyjątkowy wydział osobiście interesuje się rozwojem intelektualnym, jakością edukacji i przyszłością. Inspirujemy się do bycia najlepszymi i pracujemy ponad tradycyjnymi granicami, aby poszerzać naszą podstawową wiedzę o świecie, a także opracowywać interdyscyplinarne, innowacyjne rozwiązania problemów stojących przed ludzkością.

Nasza lokalizacja w Houston, czwartym co do wielkości mieście w Stanach Zjednoczonych i jednym z najbardziej zróżnicowanych, oznacza, że będziesz mieć wiele okazji do interakcji z przemysłem w gościnnym mieście, w którym nie brakuje rzeczy do zrobienia.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Nasz Wydział

Wydział Nauk Społecznych znajduje oparte na dowodach strategie i rozwiązania największych wyzwań społecznych. Nasz wydział rozumie, że ich badania mogą poprawić życie innych osób poprzez partnerstwo z rządem, szkołami publicznymi i lokalnymi szpitalami. Nasz wydział tworzy możliwości przedsiębiorczości społecznej tam, gdzie jeszcze nie było, odkrywając innowacyjne podejścia do ograniczania dyskryminacji i opracowując interwencje zachęcające wszystkich do edukacji. Jednym z wielu powodów, dla których uczniowie wybierają ryż, są wykładowcy, którzy interesują się uczniami i lubią uczyć. Nigdzie w kampusie nie jest to tak wyraźne jak Szkoła Nauk Społecznych, gdzie nasz wydział konsekwentnie wykazuje zaangażowanie uczniów, zdobywając nagrody nauczycielskie i tworząc fascynujące środowisko uczenia się, które zachęca studentów do krytycznego myślenia.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Houston

    6100 Main St., TX 77005-1827, Houston

pytania