Keystone logo
Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Wstęp

Szkolenie generację ekspertów na rzecz zrównoważonego świata

Islandia Szkoła Energetyki wykorzystuje wiedzę zdobytą od zrozumienia i wykorzystania energii geotermalnej, wodnej i energii wiatrowej, że kompetencje Wspólnoty islandzki.

Misją jest oferowanie wysokiej jakości nauki. Oferowanie możliwości dla badań, projektowania i zarządzania systemami dla zrównoważonej energii, staramy się produkować z ekspertami w tej dziedzinie dla globalnej społeczności.

Islandia Szkoła Energetyki jest częścią i akredytowane przez Szkołę Nauki i Inżynierii na Uniwersytecie w Reykjaviku w Islandii.

W świecie, w obliczu zwiększonych potrzeb energetycznych, spadek rezerw paliw kopalnych i pilną potrzebę zajęcia się problemem emisji CO2, istnieje wyraźna potrzeba dalekowzroczne szkoleń i edukacji.

WZMACNIACZ

Islandia Szkoła Energetyki jest w ścisłej współpracy z liderami w dziedzinie energii odnawialnej, łącząc trzy ważne organizacje jako głównych partnerów:

Reykjavík Energy Islandia GeoSurvey Reykjavik University

Akredytowane przez Wydział Inżynierii Uniwersytetu w Reykjaviku Islandia School of Energy jest częścią i akredytowana przez Szkołę Nauki i Inżynierii na Uniwersytecie w Reykjaviku w Islandii.

Reykjavik University podkreśla praktyczne uczenie się, które przygotowuje uczniów do wyzwań Spotkają się po ukończeniu studiów. Oznacza to współpracę z innymi studentami, którzy ukończyli faktyczny, rzeczywisty zadań i projektów na świecie, często we współpracy z firmami i instytucjami. To jeden ze sposobów, w których studenci korzystają z szerokiej kolejowego połączenia z branży. Zajęcia są przechowywane małe, aby zachęcać do interakcji między uczniami i nauczycielami.

Krótka historia W kwietniu 2007 roku, Reykjavik Energy, Reykjavik University i University of Iceland podpisały porozumienie o utworzeniu międzynarodowego programu studiów podyplomowych dla zrównoważonej energii, zwana Reykjavík Energy Graduate School Eksploatacji Systemów. Inauguracyjny Klasa REYST rozpoczął studia w sierpniu 2008 roku i ukończył swoją pierwszą klasę 1 lutego 2010 r.

Warunki przyjęcia Ogólny

Wszyscy kandydaci muszą mieć ukończone lub znajdować się w ostatnim roku, licencjat, aby ubiegać się o naszych absolwentów programów. Dla tych, którzy w ostatnim roku studiów, zaliczenie na stopień będzie warunkiem wpisu.

Program szczegółowy

Poszczególne programy oferowane przez ISE mają nieco różne zestawy bardziej szczegółowych wymagań.

Mgr Sustainable Energy Mgr Sustainable Energy Engineering Letnia szkoła

Wymagania języka angielskiego

Wnioskodawcy muszą udowodnić swoją znajomość języka angielskiego.

Wymagany jest minimalny wynik egzaminu TOEFL test 550 (213 w teście komputerowym, 79 w teście opartym na internet) wynik IELTS co najmniej 6,0 (zarówno ogólny i akademickiego akceptowane).

Język wymóg zrzeczenia

Będziemy odstąpienie od wymogu certyfikat języka angielskiego w następujących okolicznościach:

pierwszy język skarżącej jest język angielski Jeżeli wnioskodawca badał kierunku wyższe wykształcenie, a językiem wykładowym był angielski (minimalny wymóg 3 lata w pełnym wymiarze godzin). Zaświadczenie z uczelni będą wymagane, aby to potwierdzić.

Lokalizacje

  • Reykjavík

    Reykjavik University Menntavegi 1 , 101 , Reykjavík

pytania