Keystone logo
Reinhardt University

Reinhardt University

Reinhardt University

Wstęp

Od swojego powstania w 1883 roku, Reinhardt koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb studentów jednej osoby na raz.

To spersonalizowane podejście do edukacji jest najlepiej zapewniane w małych klasach przez utalentowanych profesorów, którzy starają się z ostrożnością. Jako jedyna uczelnia hrabstwa Cherokee oferująca stopnie licencjackie i magisterskie, Reinhardt od dawna jest popularnym źródłem informacji dla młodych ludzi z sąsiednich hrabstw Bartow, Cobb, Dawson, Forsyth, Fulton, Gordon i Pickens. Wraz z rozwojem instytucji nadal angażowała się w zapewnianie wysokiej jakości edukacji za przystępną cenę.

Studenci uważają programy akademickie Reinhardta za angażujące, wymagające i istotne - inwestycja, która przynosi pozytywne zwroty w życiu osobistym i zawodowym. Absolwenci, którzy w pełni wykorzystują możliwości Reinhardta, rozpoczynają wybrany zawód z bogactwem szerokiej edukacji humanistycznej połączonej ze specjalnym przygotowaniem zawodowym poprzez udział w angażujących doświadczeniach w klasie, możliwości wzbogacenia zajęć pozalekcyjnych, ambitne projekty badawcze, satysfakcjonujące inicjatywy usługowe, ekscytujące staże oraz studia zmieniające życie za granicą.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Waleska

    Waleska, Stany Zjednoczone

    pytania