Keystone logo
Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Wstęp

Szkoła Biznesu Rollins College Crummer Absolwenci są upragnionymi specjalistami, przygotowanymi na wyzwania konkurencyjnej gospodarki światowej. Udowodnili, że dzięki praktycznym doświadczeniom i doświadczeniom z czołowymi liderami biznesowymi z całej Florydy i na całym świecie. Małe klasy, dostęp do wyróżnionych wydziałów oraz sieć absolwentów zapewniają uczniom światowe umiejętności, zasoby i połączenia, które prowadzą do życia.

My wartość:

 • Rekrutacja wybitnych studentów i ich umieszczenie w wyjątkowych organizacjach;
 • Rygorystyczne szkolenie biznesowe ugruntowane w zarządzaniu strategicznym, prowadzone przez doświadczonych wykładowców z pasją i poświęceniem;
 • Uczenia się doświadczalnie z globalnym skupieniem i wykorzystaniu stosownych technologii;
 • Etyczne przywództwo;
 • Różnorodność w miejscu pracy i życiu;
 • Usługi i usługi dla naszych społeczności;
 • Wkłady intelektualne związane z naszymi składnikami i wspierające nasze nauczanie; i
 • Wspierać współpracę i pracę zespołową.

Rankingi

Szkoła Biznesu Rollins College w Crummer została uznana w kraju i na świecie przez niektóre z najbardziej szanowanych organizacji w świecie biznesu.

Bloomberg BusinessWeek: # 1 na Florydzie, 20 najlepszych w kraju

Prowadzone co dwa lata magazyn Bloomberg BusinessWeek uplasował się w Bolins Professional MBA # 1 na Florydzie w niepełnym wymiarze czasu MBA w 2015 roku.

Przywództwo doskonałości: # 1 w kraju

Rollins MBA w Crummer Graduate School of Business została uznana za najlepszego nauczyciela rozwoju przywódców, przyznawanego przez HR.com w 2016 r. Leadership Excellence.

Forbes: 52 w Narodie

Executive MBA Rollins Early Advantage zajmuje 52 miejsce na poziomie krajowym i nie. 1 wśród prywatnych szkół biznesu na Florydzie według magazynu Forbes, wrzesień 2015. Ten ranking jest przeprowadzany co dwa lata i od 1999 roku jesteśmy jednym z dwóch najlepszych na całym świecie MBA na Florydzie. Rankingi opierają się na powrocie studenta z inwestycji po upływie 5 lat od ukończenia studiów.

"The Best 296 Business Schools: 2015 Edition" firmy Princeton Review

Princeton Review prezentuje Rollins MBA w swoim wydaniu "The Best 296 Business Schools" z 2015 roku.

Ranking Koła Rolniczego

Poza szkołą biznesową, Rollins College otrzymała najwyższe rankingi z krajowych publikacji dla wszystkich swoich programów magisterskich i licencjackich. Po raz kolejny rok US News & World Report zajął drugie miejsce wśród najlepszych dwóch regionalnych uniwersytetów na Południu, a po raz pierwszy na Florydzie w swojej rocznej klasyfikacji "Best Colleges". Rollins College zajęła również drugie miejsce w Regionalnych Uniwersytetach Południowej Najlepsze Kolegia dla Weteranów przez US News & World Report.

US News and World Report

MBA Rollins znalazło się w rankingu jednej z dziesięciu najmniejszych prywatnych szkół biznesu w Stanach Zjednoczonych i US News and World Report.

Rollins College i Winter Park

Kampanie kampusu Rollins College w Winter Park w stanie Floryda sprawi, że będziesz się rozwijać w ciekawych zakątkach kultury, handlu i profesjonalnych możliwości. Po południu spacer wzdłuż Park Avenue - zaledwie kilka kroków od kampusu - odsłonisz kilka ciekawych sklepów kulturalnych i rekreacyjnych, które będziesz cieszył się jako student w Rollins.

Działalność we Wspólnocie

Winter Park to jedna z największych aglomeracji regionu Orlando, która jest jedną z dziesięciu największych lokalizacji w biznesie. Orlando jest centrum biznesu, w tym największych biurach w Darden, Disney, Lockheed Martin, Tupperware i innych.

Lokalizacje

 • Winter Park

  Rollins College Crummer Graduate School of Business Graduate Admissions 1000 Holt Ave.-2722 , 32789, Winter Park

pytania