Keystone logo
Royal College of Art

Royal College of Art

Royal College of Art

Wstęp

Wprowadź zmiany na uniwersytecie nr 1 na świecie w dziedzinie sztuki i projektowania.

Royal College of Art jest wiodącą na świecie uczelnią zajmującą się sztuką i projektowaniem, od ośmiu lat z rzędu zajmującą pierwsze miejsce na świecie uczelnią zajmującą się sztuką i projektowaniem w rankingach przedmiotowych QS World University (2015-2023). Nasze programy studiów podyplomowych umożliwiają rozwiązywanie złożonych problemów, przesuwanie granic Twojej praktyki, budowanie sieci kontaktów i odnajdywanie swojego głosu jako profesjonalisty w zmieniającym się świecie.

Zaangażowani w tworzenie kolejnego pokolenia artystów, projektantów, badaczy, twórców i innowatorów, czołowa na świecie kadra akademicka RCA poprowadzi Cię i rzuci Ci wyzwanie, abyś przekroczył granice swojej praktyki. Jako największa na świecie społeczność studentów studiów podyplomowych w zakresie sztuki i projektowania, będziesz częścią kolektywu inspirujących, kreatywnych rówieśników, otwierających nowe możliwości współpracy interdyscyplinarnej. RCA oferuje program konwersji dyplomów absolwentów oraz stopnie magisterskie, MPhil, MRes i doktorat. Szeroki zakres oferowanych dyscyplin, oparty na czterech szkołach architektury, sztuki i nauk humanistycznych, komunikacji i projektowania, opiera się na solidnych podstawach badań opartych na praktyce i integruje przedmioty STEAM - naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę - zapewnienie wyjątkowego i przemieniającego doświadczenia.

„Oczekiwałem przede wszystkim, że to doświadczenie pomoże mi rozwinąć umiejętności architektoniczne, jednak dało mi znacznie więcej niż tylko to. Zmieniło sposób, w jaki myślę jako jednostka i architekt, i pomogło mi podejmować decyzje dotyczące mojej przyszłej kariery .” Ameneh Solati, magister architektury, 2015-17

Nasza globalna społeczność kreatywna

Studenci przybywają do Kolegium z całego świata i przynoszą ze sobą szeroką gamę środowisk, podejść edukacyjnych i doświadczeń. Ze względu na interdyscyplinarny charakter naszej pracy i rosnącą gamę kursów, obecnie prawie 25% studentów przyjeżdża do RCA z tytułem licencjata z przedmiotu innego niż sztuka i projektowanie. Studia tutaj oznaczają, że będziesz częścią sieci inspirujących studentów w mieście znanym z kultury kreatywnej i częścią bogatej historii RCA od jego powstania w 1837 roku. Zarówno RCA , jak i Londyn jako całość są ośrodkami działalności; pełne miejsc, w których możesz nawiązywać kontakty towarzyskie, zwiedzać i dokonywać nowych odkryć.

Nasz kampus w Londynie położony jest w samym sercu jednego z najbardziej kreatywnych miast na świecie, z lokalizacjami w historycznym otoczeniu Kensington, przyszłościowym centrum White City i dzielnicą kulturalną w Battersea. Nasze obiekty i wyposażenie techniczne należą do najlepszych tego typu na świecie i wspierają studentów w odkrywaniu twórczych możliwości, zarówno nowych, jak i innowacyjnych i tradycyjnych umiejętności rzemieślniczych.

204193_203428_RCA3431.jpg Aria Kiani, magister ceramiki i szkła

Stypendia i finansowanie

RCA oferuje szeroką gamę stypendiów i programów stypendialnych dostępnych dla studentów z Wielkiej Brytanii i zagranicy oraz w ramach pełnej oferty kursów. Odwiedź naszą stronę internetową , aby uzyskać więcej informacji na temat naszych programów i sposobu ubiegania się o nie. Istnieją również opcje finansowane przez rząd, zarówno w przypadku naszych stopni magisterskich, jak i naszych programów badań doktoranckich (dla studentów z Wielkiej Brytanii).

Dokąd zabierze Cię RCA ?

Niezależnie od Twoich twórczych aspiracji zawodowych, RCA może pomóc Ci je zrealizować. Kwalifikacje zdobyte na wiodącym na świecie uniwersytecie w dziedzinie sztuki i projektowania okazały się nieocenione w karierze i praktyce tysięcy absolwentów . Ty także możesz być częścią naszej międzynarodowej sieci kreatywnych osób, które ukształtowały i nadal kształtują otaczający nas świat i stawiają czoła niektórym z największych globalnych wyzwań naszych czasów.

204194_203429__DSC5389.jpg Iselin Skuseth Flo, Celeste Edwards i Martha Ramos, magister komunikacji wizualnej

Stypendia i Finansowanie

Termin składania wniosków
RCA ScholarshipsApril 30, 2023

Dni Otwarte i przyszłe wydarzenia studenckie

Aby zapewnić przyszłym studentom możliwość zapoznania się z doświadczeniami i programami RCA , organizujemy szereg dni otwartych na terenie kampusu i online, a także wydarzeń w różnych krajach na całym świecie.

Rankingi

Royal College of Art został sklasyfikowany jako uniwersytet numer 1 w dziedzinie sztuki i projektowania na arenie międzynarodowej przez 9 rok z rzędu, zgodnie z QS World University Rankings by Subject 2023 – największym światowym badaniem opinii akademickiej i branżowej.

Lokalizacje

  • London

    Royal College of Art Kensington Gore London , SW7 2EU, London

pytania