Keystone logo
Queensland University of Technology Magister robotyki i sztucznej inteligencji
Queensland University of Technology

Magister robotyki i sztucznej inteligencji

Brisbane, Australia

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Feb 2025

AUD 41 700 / per year *

W kampusie

* 37 400 USD rocznie w pełnym wymiarze godzin (96 punktów kredytowych)

Wstęp

Studiuj studia magisterskie na kierunku robotyka i sztuczna inteligencja, aby projektować i rozwijać robotykę i systemy automatyki, które wprowadzą nowoczesny przemysł w przyszłość.

Najważniejsze

  • Jako najwyżej oceniana australijska instytucja badawcza w dziedzinie robotyki czwarty rok z rzędu, QUT jest najlepszym miejscem do studiowania i rozwijania kariery w robotyce (Australian Research Magazine, 2024).
  • Ucz się od naukowców, którzy są liderami w swoich dziedzinach, w tym od profesora Michaela Milforda, czołowego australijskiego badacza robotyki (Australian Research Magazine, 2024).
  • Zdobądź najnowocześniejsze umiejętności w zakresie automatyzacji i robotyki, zdobywając jednocześnie doświadczenie potrzebne do współpracy z innymi specjalistami w dziedzinie robotyki i sztucznej inteligencji.
  • Przyspiesz swoją naukę dzięki temu skróconemu kursowi, który pozwala ukończyć studia w ciągu sześciu miesięcy w pełnym wymiarze godzin.
  • Dzięki projektowi badawczemu zdobądź silne powiązania z partnerami branżowymi.
  • Uzyskaj dostęp do najnowocześniejszych obiektów laboratoryjnych, w tym do Centrum Robotyki QUT, wiodącej australijskiej instytucji badawczej zajmującej się robotyką.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Rewolucja robotyki i sztucznej inteligencji zakłóca niemal każdy sektor gospodarki. Teraz bardziej niż kiedykolwiek branże chcą zatrudniać absolwentów z zaawansowanymi umiejętnościami w zakresie robotyki i technologii AI, aby zachować konkurencyjność na rynku australijskim i międzynarodowym.

Stopień ten może przygotować Cię na szeroką gamę karier w zakresie kierowania i wdrażania technologii automatyzacji i sztucznej inteligencji we wszystkich sektorach, w tym w produkcji, opiece zdrowotnej, rolnictwie, obronności, przestrzeni kosmicznej i górnictwie.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania