Keystone logo
Queen's University Belfast -Mgr Zarządzania Projektami Modelowania Informacji o Budynku
Queen's University Belfast

-Mgr Zarządzania Projektami Modelowania Informacji o Budynku

Belfast, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 100 / per year *

W kampusie

* Opłata międzynarodowa

Wstęp

Ten kurs jest prowadzony przez mieszankę kadry akademickiej i praktyków przemysłowych, wprowadzając do klasy rzeczywiste doświadczenia.

Modelowanie informacji o budynku Najważniejsze informacje dotyczące zarządzania projektami

Akredytacje zawodowe

Stopień jest akredytowany przez - Chartered Institute of Building (CIOB) Joint Board of Moderators (JBM): ten stopień jest akredytowany jako spełniający wymagania dotyczące dalszego kształcenia dla dyplomowanego inżyniera (CEng) dla kandydatów, którzy już uzyskali częściowy akredytowany licencjat CEng pierwszy stopień. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.jbm.org.uk. Stopień jest w trakcie uzyskiwania, ale jeszcze nie uzyskał, akredytacji od: The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS)

Doświadczenie studenckie

Program wyróżnia się tym, że jest jednym z niewielu studiów magisterskich z zakresu modelowania informacji o budynku, które koncentrują się na zarządzaniu projektami w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ponadto program jest dostarczany przez mieszankę naukowców i specjalistów z branży, którzy pracują w zakresie zarządzania projektami i / lub modelowania informacji o budynku.

Wraz z rozwojem modelowania informacji o budynku (BIM) w środowisku zurbanizowanym szybko staje się normą. Program ten zapewnia zarówno nowym, jak i doświadczonym kierownikom projektów niezbędne umiejętności w zakresie BIM, aby skutecznie koordynować i realizować projekty budowlane.

Akredytacje

Rekrutacja

Możliwości związane z karierą

Program

Opłata za program

O szkole

pytania