Keystone logo
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences Magister nauk aktuarialnych
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Magister nauk aktuarialnych

Belfast, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 23 099 / per year *

W kampusie

* Irlandia Północna, Republika Irlandii, Anglia, Szkocja lub Walia: 14 800 £ | UE inne i międzynarodowe: 21 500 £

Wstęp

Magister nauk aktuarialnych to stacjonarny program studiów podyplomowych skierowany przede wszystkim do studentów z tytułami licencjata w dyscyplinach matematyki, statystyki, finansów lub dowolnego innego programu o wysokiej treści matematycznej.

Program obejmie nowe i istniejące moduły z dziedziny matematyki aktuarialnej, statystyki, ekonomii i finansów, aby zapewnić absolwentom wiedzę i umiejętności niezbędne do kontynuowania kariery aktuariusza. Program ten zapewni studentom, którzy nie ukończyli studiów licencjackich z nauk aktuarialnych, możliwość uzyskania zwolnień z sześciu wcześniejszych egzaminów zawodowych IFoA (CM1-2, CB1-2 i CS1-2), oprócz podjęcia studiów podyplomowych.

Akredytacje zawodowe

W zależności od wyników w nauce studenci mogą uzyskać do sześciu zwolnień z egzaminów zawodowych Instytutu i Wydziału Aktuariuszy (IFoA).

Linki branżowe

Stowarzyszenie Aktuariuszy Irlandii Północnej (SoNIA) jest regionalnym stowarzyszeniem lokalnych aktuariuszy. Ma on na celu stworzenie forum dla aktuariuszy z Irlandii Północnej i aktuariuszy studenckich do dzielenia się opiniami na tematy aktuarialne, zapewniając możliwość nawiązywania kontaktów.

Eksperci o międzynarodowej renomie

Studenci mają możliwość nawiązania współpracy z profesjonalistami z branży, którzy regularnie wygłaszają wykłady gościnne.

Doświadczenie studenckie

Student Managed Fund daje studentom możliwość zarządzania portfelem na prawdziwe pieniądze, w którym przeprowadzają badania i decydują o swojej strategii inwestycyjnej.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania